Kristen Stewart Türkiye | fan forum . KS
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması 411595

Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması 07251020~Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması 07251059~Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Hgff
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması 411595

Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması 07251020~Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması 07251059~Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Hgff
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen stewart Türkiye Fan Forum

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Kristen Stewart-tr Fan'a Hoşgeldiniz~
"Breaking Dawn" setinden gelen görüntüleri takip et.

En son konular
» YENİ ”On The Road” Still, Garrett
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:59 pm

» Twilight Çizimleri
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:55 pm

» Edward-Bella harika çizim <3
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:54 pm

» Taylor and Kristen Gif [Çok Ilgınç]
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:53 pm

» Eclipse Gif :D
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» edward bella komik çizim :D
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» Kristen kilo mu kaybetmiş ?
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:51 pm

» 06.05.11 MTV Movie Awards 2011 Red Carpet
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:47 pm

» Doğuştan shoplu bacaklar :))
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:45 pm

» Eski/Yeni ~ Kris-Rob
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:43 pm

» Var mısın yok musun?
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Cuma Eyl. 07, 2012 2:28 pm

» Bu filmi izledin mi?
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:45 am

» Elle France 2012
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:41 am

» Bir bahane bul üsttekini banla
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:39 am

» Üsttekini Işınla
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:01 am

» Zamanını En Güzel Kimle Geçirirsin?
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» E.S.N.Z.?
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» Yer misin yemez misin?
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:59 am

» Benden sonra kim yazar -2
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:58 am

» 2010'dan geri sayalım :) - 2
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:57 am

» ..........´yi Seviyorum!
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:56 am

» Şu Anda Kaçıncı Mesajınızı Yazıyorsunuz?
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Kahkaha Atmaca :D
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Şu An Ne Dinliyorsunuz .. ?
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:53 am

» Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:52 am

» Herkes Kendi Hakkında Bir Gerçek Sölesin
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» 1 Saat Sonra Ölecek Olsan Attaki Üyeye Ne Bırakırdın ?
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» En çok Hangi ülkeye gitmek isterdin
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» Şu Anda Mutlu Olmak İçin Neye İhtiyacın Var ?
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» 1,2,3 En Fazla Kaça Ulaşabiliriz - 2
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:48 am

» Hangisi? Soru- 21
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:43 am

» SWATH Türkiye DVD ve Blu-Ray Bilgileri
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:32 am

» Fan Yapımı Komik Robsten
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Çarş. Haz. 13, 2012 10:57 am

» Kristen Stewart Takes "Snow White" South Of The Border!
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 12, 2012 10:59 am

» “Snow White And The Huntsman”: Photocall In Madrid
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından Damla*Kris Paz Haz. 10, 2012 6:12 pm

» Charlize Theron and Kristen Stewart on Interview Magazine Cover
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Paz Haz. 10, 2012 12:38 pm

» Kristen Stewart's Epic Battle In New "Snow White And The Huntsman" Clip
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:59 am

» Kristen Stewart Premieres "Snow White And The Huntsman" In LA
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:56 am

» "Snow White And The Huntsman" World Premiere: Red Carpet Live Stream!
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:42 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Bring “Snow White" To Berlin
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:39 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Premiere "Snow White And The Huntsman"
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:36 am

» MTV Movie Awards 2012 Screencaps and Photos
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:51 pm

» Kristen Covers July 2012 Issue Of Vanity Fair
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:40 pm

» slm ben ebrar..
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:35 pm

» Kristen Stewart at "My Valentine" Video Premiere 13/04/12
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:16 pm

» Sitemiz tekrar aktif.
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 6:57 pm

» Rio dan yeni set fotoları
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından peri057 Perş. Ağus. 18, 2011 3:36 am

» Talor Lautner Gay :) Taklidi Yapıyor :)
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Çarş. Ağus. 03, 2011 2:19 am

» Robert Pattinson Debuts Hunky New Hairdo
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Çarş. Tem. 13, 2011 4:22 pm

» Kellan, Peter, Nikki & Elizabeth Baton Rouge'de Cocuk Klinigini Ziyaret etmis :)
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Salı Tem. 12, 2011 12:26 pm

» Kellan üstsüz tenis oynuyor :D
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Ptsi Tem. 11, 2011 9:31 pm

» Abduction Trailer Starring Taylor Lautner Official (HD)
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:29 pm

» Taylor Lautner Singing Miley Cyrus Song!
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:26 pm

» Robert Pattinson: Pie-In-The-Face Fun
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:22 pm

» Twilight's Taylor Lautner Rocks Out
Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Tem. 11, 2011 4:03 pm

Similar topics

Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması

5 posters
YazarMesaj
Jells.
Admin
Admin
Jells.

Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Empty
MesajKonu: Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması   Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimeSalı Şub. 23, 2010 6:50 pm

Kristen Stewart 14 yasindayken kendi yasitlari ile anlasamadigindan okulu birakmis.

Twilight yildizi daha cocukluk yillarindan gelecegi olan bir aktris olacagini kanitlamis. Film cekimleri sebebiyle ailesinin okulu birakarak evde egitim gormeye devam etmesine izin vermesi ile cok rahatlamis.

Konu ile ilgili Kristen "Okulu biraktigima cok memnundum. Kendi yasimdakilerle cok fazla iletisim kuramiyorum. Onlar cok kotuler ve size hic sans vermiyorlar. Okuldayken oyle surekli oyunculuktan bahseden biri degildim. o yuzden cok fazla zorluk cikaran biri olmadim. Ta ki birisi benim eski filmlerinden birini gorup de beni taniyana kadar. Ben cok fazla onemsememeye calisiyordum. Ama onlar benimle hic konusmaya calismadan benim ne kadar kaba oldugummu soyleyip durdurlar. oysa ben kaba falan degilim" diyor.

Twilight filmindeki vampire asik olan Bella Swan'i canlandiran 19 yasindaki yildiz yasinin cok ustunde bir bilgelige sahip oldugunu belirtiyor.

Ayrica Kristin ekliyor; "5 yasindayken yetiskin olmam gerektigini hissediyordum ve 12 yasima geldigimde artik kendimi yetiskin olarak hissediyordum. Hicbir zaman cok fazla savasci bir kisilige sahip olmadim. Ama hicbir seyi takmayan insanlardan birisi de olmadim. Ben sadece boyle yetistirildim."

http://kristenstewartturkey.yetkinforum.com
Damla*Kris
Moderatör
Moderatör
Damla*Kris

MesajKonu: Geri: Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması   Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 9:56 pm

canım yaa..
onlar yanındaki meleğin farkında değillermiş..
ben olsaydımm kristeni hiç bırakmazdım:)
saol cnm:D
Koyumavi-Mor
yeni üye
yeni üye
Koyumavi-Mor

MesajKonu: Geri: Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması   Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimeÇarş. Şub. 09, 2011 2:10 pm

Ben de yaşıtlarımla hiç anlaşamam , Kristen'i bu açıdan anlıyorum okulu bırakıp evde eğitim görerek en iyisini yapmış.
http://www.antik-kent.yetkinforum.net
[.Stewy.]
Admin
Admin
[.Stewy.]

MesajKonu: Geri: Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması   Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimePaz Şub. 13, 2011 6:30 pm

Benim de okuldaki arkadaşlarımla anlaştığım pek söylenemez.Ben de Kris'in bu tarafını anlayabiliyorum.Yaşıtlarımdan ise çok az kişiyle anlaşabiliyorum.
[.Cassie J.]
Cold Creek Manor
Cold Creek Manor
[.Cassie J.]

MesajKonu: Geri: Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması   Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması Icon_minitimePaz Mart 20, 2011 8:26 pm

Aynen.Çok fazla arkadaşım yoktur benim de. Belirli kişiler hani . :))

Kris okula uyum sağlıyamamış. işte açıklaması
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dakota: “Puanlarım düşük, istediğim okula giremem”
» Ashley greene kris hakkında konustu: kris tecübeli
» Kris ve dakota stüdyodan ayrılırken. Kris'n kısa saçlarının ilk görünümü