Kristen Stewart Türkiye | fan forum . KS
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz   Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) 411595

Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) 07251020~  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) 07251059~  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Hgff
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz   Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) 411595

Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) 07251020~  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) 07251059~  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Hgff
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen stewart Türkiye Fan Forum

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Kristen Stewart-tr Fan'a Hoşgeldiniz~
"Breaking Dawn" setinden gelen görüntüleri takip et.

En son konular
» YENİ ”On The Road” Still, Garrett
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:59 pm

» Twilight Çizimleri
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:55 pm

» Edward-Bella harika çizim <3
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:54 pm

» Taylor and Kristen Gif [Çok Ilgınç]
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:53 pm

» Eclipse Gif :D
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» edward bella komik çizim :D
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» Kristen kilo mu kaybetmiş ?
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:51 pm

» 06.05.11 MTV Movie Awards 2011 Red Carpet
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:47 pm

» Doğuştan shoplu bacaklar :))
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:45 pm

» Eski/Yeni ~ Kris-Rob
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:43 pm

» Var mısın yok musun?
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Cuma Eyl. 07, 2012 2:28 pm

» Bu filmi izledin mi?
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:45 am

» Elle France 2012
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:41 am

» Bir bahane bul üsttekini banla
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:39 am

» Üsttekini Işınla
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:01 am

» Zamanını En Güzel Kimle Geçirirsin?
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» E.S.N.Z.?
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» Yer misin yemez misin?
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:59 am

» Benden sonra kim yazar -2
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:58 am

» 2010'dan geri sayalım :) - 2
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:57 am

» ..........´yi Seviyorum!
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:56 am

» Şu Anda Kaçıncı Mesajınızı Yazıyorsunuz?
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Kahkaha Atmaca :D
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Şu An Ne Dinliyorsunuz .. ?
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:53 am

» Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:52 am

» Herkes Kendi Hakkında Bir Gerçek Sölesin
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» 1 Saat Sonra Ölecek Olsan Attaki Üyeye Ne Bırakırdın ?
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» En çok Hangi ülkeye gitmek isterdin
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» Şu Anda Mutlu Olmak İçin Neye İhtiyacın Var ?
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» 1,2,3 En Fazla Kaça Ulaşabiliriz - 2
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:48 am

» Hangisi? Soru- 21
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:43 am

» SWATH Türkiye DVD ve Blu-Ray Bilgileri
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:32 am

» Fan Yapımı Komik Robsten
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Çarş. Haz. 13, 2012 10:57 am

» Kristen Stewart Takes "Snow White" South Of The Border!
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 12, 2012 10:59 am

» “Snow White And The Huntsman”: Photocall In Madrid
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından Damla*Kris Paz Haz. 10, 2012 6:12 pm

» Charlize Theron and Kristen Stewart on Interview Magazine Cover
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Paz Haz. 10, 2012 12:38 pm

» Kristen Stewart's Epic Battle In New "Snow White And The Huntsman" Clip
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:59 am

» Kristen Stewart Premieres "Snow White And The Huntsman" In LA
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:56 am

» "Snow White And The Huntsman" World Premiere: Red Carpet Live Stream!
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:42 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Bring “Snow White" To Berlin
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:39 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Premiere "Snow White And The Huntsman"
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:36 am

» MTV Movie Awards 2012 Screencaps and Photos
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:51 pm

» Kristen Covers July 2012 Issue Of Vanity Fair
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:40 pm

» slm ben ebrar..
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:35 pm

» Kristen Stewart at "My Valentine" Video Premiere 13/04/12
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:16 pm

» Sitemiz tekrar aktif.
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 6:57 pm

» Rio dan yeni set fotoları
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından peri057 Perş. Ağus. 18, 2011 3:36 am

» Talor Lautner Gay :) Taklidi Yapıyor :)
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Çarş. Ağus. 03, 2011 2:19 am

» Robert Pattinson Debuts Hunky New Hairdo
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Çarş. Tem. 13, 2011 4:22 pm

» Kellan, Peter, Nikki & Elizabeth Baton Rouge'de Cocuk Klinigini Ziyaret etmis :)
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Salı Tem. 12, 2011 12:26 pm

» Kellan üstsüz tenis oynuyor :D
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Ptsi Tem. 11, 2011 9:31 pm

» Abduction Trailer Starring Taylor Lautner Official (HD)
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:29 pm

» Taylor Lautner Singing Miley Cyrus Song!
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:26 pm

» Robert Pattinson: Pie-In-The-Face Fun
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:22 pm

» Twilight's Taylor Lautner Rocks Out
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Tem. 11, 2011 4:03 pm

Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..)

5 posters
YazarMesaj
"VampiRe qirL"
Fierce People
Fierce People
  Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) 279-88

Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Empty
MesajKonu: Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..)     Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 12:06 pm

ALBERT FİSH_
Süphesiz, bir seri katil tarafindan yazilan en hasta mektup, yamyam çocuk katili Albert Fish’in 1928 yilindaki on iki yasindaki kurbani Grace Budd’in annesine 8 yil sonra 1934 ‘te yazdigi mektuptur. Büyük sanstir ki Bayan Budd okuma yazma bilmiyordu ve böylelikle bu rezil mektubu okuma dehsetinden kurtulabilmisti. Bu mektubun asli bu gün sanatçi Joe Coleman’in koleksiyonundadir.

Çok Sevgili Bayan Budd,

1894’te bir arkadasim Steamer Tacoma gemisinde denizci olarak denize açilmisti. San Francisko’dan Hong Kong’a gitmek üzere yola çikmislardi. Limana varinca iki arkadasi ile karaya çikmislar ve çok içip sarhos olmuslar. Döndükleri zaman geminin limandan ayrildigini görmüsler. Bu sirada orada kitlik hüküm sürmekteymis. Etin kilosu 2-6 dolar arasindaymis. Çok fakir olanlar arasinda açlik sikintisi o kadar büyükmüs ki digerlerinin açliktan ölmesini önlemek amaciyla 12 yasindan küçük tüm çocuklar, et olarak pazarlanmalari için kasaplara satiliyorlarmis. Herhangi bir kasaba gidip pirzola, biftek, kusbasi isteyebilirmissiniz. Çiplak bir çocuk vücudunun bir kismi önünüze getirilir ve istediginiz parçalari kestirebilirmissiniz. Bir kizin veya oglanin kalça kismi, en lezzetli bölümmüs ve dana kotlet olarak satilan en pahali etmis. John orada çok uzun kalmis ve insan etine karsi bir düskünlügü olusmus. New York’a dönünce biri 7 digeri 11 yasinda iki oglan çocugu çalmis. Onlari evine götürüp soymus ve bir dolaba kapamis. Sonra tüm giysilerini yakmis. Her gün etlerinin iyi ve yumusak olmasi için onlara iskence yapip dövmüs. Önce 11 yasindaki oglani öldürmüs, çünkü onun arkasi daha tombul ve tabi ki daha etliymis. Kafasi, kemikleri ve bagirsaklarindan baska vücudunun her bir parçasini pisirip yemis. Firinda pisirmis (tüm popsunu), haslamis, kizartmis ve kusbasi yapmis. Küçük oglana da ayni seyleri yapmis. Ben o zamanlar 409 Dogu 100. Sokak’ta oturuyordum. Bana insan etinin çok lezzetli oldugunu o kadar defalarca söylemisti ki ben de tatmayi aklima koydum. 3 Haziran 1928 Pazar günü sizin 406 Bati 15. Sokak’taki evinize geldim, peynir ve çilek getirdim. Öglen yemegini birlikte yedik. Grace, kucagima oturdu ve beni öptü. Onu yemeyi aklima koydum. Onu bir partiye götürecegimi söyledim. Siz de evet gidebilir dediniz. Onu Westchester’da daha önce gözüme kestirdigim bos bir eve götürdüm. Oraya vardigimizda ona disarida beklemesini söyledim. Kir çiçekleri toplamaya basladi. Yukari çiktim ve tüm giysilerimi çikardim. Çikarmasaydim üzerlerine kanin bulasacagini biliyordum. Her sey hazir olunca, pencereden onu çagirdim. O odaya girinceye kadar bir dolapta saklandim. Beni çiplak görünce aglamaya basladi ve merdivenlerden inmeye çalisti. Onu yakaladim ve o da bana annesine sikayet edecegini söyledi. Önce onu tamamen soydum. Nasil da tekmeledi, isirdi ve tirnakladi. Bogazini sikarak onu öldürdüm ve sonra da etlerini odama götürebilmek için ufak parçalara böldüm. Pisirdim ve yedim. Firinda pisen küçük arkasi öylesine yumusak ve tatliydi ki. Tüm vücudunu yemem dokuz gün sürdü. Ona tecavüz etmedim, ama istesem bunu yapabilirdim. Bir bakire olarak öldü.
>>KriStew<<
Moderatör
Moderatör
>>KriStew<<

MesajKonu: Geri: Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..)     Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 12:23 pm

öğğ, kusucam :S
~Whi$ne~
Moderatör
Moderatör
~Whi$ne~

MesajKonu: Geri: Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..)     Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 12:25 pm

ayy ewtt bunu biliorum iğrenç :z

saolll cnm sırtık
"VampiRe qirL"
Fierce People
Fierce People

MesajKonu: Geri: Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..)     Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 12:27 pm

Böyle bir şeye rica ederim demek içimi cızlatıyo :(

Rica ;)
[.Stewy.]
Admin
Admin
[.Stewy.]

MesajKonu: Geri: Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..)     Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 3:46 pm

O kadar da iğrenç değil.Daha iğrençlerini okumuştum. sırtık

Ama yine de sağol? sırtık
***KStew***
Zathura
Zathura

MesajKonu: Geri: Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..)     Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimeSalı Ağus. 10, 2010 5:16 pm

bu mu biğrenç yaa tamam yazık kurbanlara ama ben daha kötü bişi sandım ama yinede saol
"VampiRe qirL"
Fierce People
Fierce People

MesajKonu: Geri: Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..)     Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..) Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 11:13 am

Rica ederim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bir Seri Katilin Mektubu(+16 Hassas Olanlar Okumasın..)
1 sayfadaki 1 sayfası