Kristen Stewart Türkiye | fan forum . KS
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine 411595

Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine 07251020~Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine 07251059~Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Hgff
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine 411595

Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine 07251020~Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine 07251059~Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Hgff
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen stewart Türkiye Fan Forum

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Kristen Stewart-tr Fan'a Hoşgeldiniz~
"Breaking Dawn" setinden gelen görüntüleri takip et.

En son konular
» YENİ ”On The Road” Still, Garrett
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:59 pm

» Twilight Çizimleri
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:55 pm

» Edward-Bella harika çizim <3
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:54 pm

» Taylor and Kristen Gif [Çok Ilgınç]
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:53 pm

» Eclipse Gif :D
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» edward bella komik çizim :D
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» Kristen kilo mu kaybetmiş ?
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:51 pm

» 06.05.11 MTV Movie Awards 2011 Red Carpet
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:47 pm

» Doğuştan shoplu bacaklar :))
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:45 pm

» Eski/Yeni ~ Kris-Rob
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:43 pm

» Var mısın yok musun?
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Cuma Eyl. 07, 2012 2:28 pm

» Bu filmi izledin mi?
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:45 am

» Elle France 2012
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:41 am

» Bir bahane bul üsttekini banla
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:39 am

» Üsttekini Işınla
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:01 am

» Zamanını En Güzel Kimle Geçirirsin?
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» E.S.N.Z.?
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» Yer misin yemez misin?
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:59 am

» Benden sonra kim yazar -2
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:58 am

» 2010'dan geri sayalım :) - 2
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:57 am

» ..........´yi Seviyorum!
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:56 am

» Şu Anda Kaçıncı Mesajınızı Yazıyorsunuz?
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Kahkaha Atmaca :D
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Şu An Ne Dinliyorsunuz .. ?
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:53 am

» Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:52 am

» Herkes Kendi Hakkında Bir Gerçek Sölesin
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» 1 Saat Sonra Ölecek Olsan Attaki Üyeye Ne Bırakırdın ?
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» En çok Hangi ülkeye gitmek isterdin
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» Şu Anda Mutlu Olmak İçin Neye İhtiyacın Var ?
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» 1,2,3 En Fazla Kaça Ulaşabiliriz - 2
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:48 am

» Hangisi? Soru- 21
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:43 am

» SWATH Türkiye DVD ve Blu-Ray Bilgileri
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:32 am

» Fan Yapımı Komik Robsten
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Çarş. Haz. 13, 2012 10:57 am

» Kristen Stewart Takes "Snow White" South Of The Border!
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 12, 2012 10:59 am

» “Snow White And The Huntsman”: Photocall In Madrid
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından Damla*Kris Paz Haz. 10, 2012 6:12 pm

» Charlize Theron and Kristen Stewart on Interview Magazine Cover
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Paz Haz. 10, 2012 12:38 pm

» Kristen Stewart's Epic Battle In New "Snow White And The Huntsman" Clip
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:59 am

» Kristen Stewart Premieres "Snow White And The Huntsman" In LA
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:56 am

» "Snow White And The Huntsman" World Premiere: Red Carpet Live Stream!
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:42 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Bring “Snow White" To Berlin
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:39 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Premiere "Snow White And The Huntsman"
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:36 am

» MTV Movie Awards 2012 Screencaps and Photos
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:51 pm

» Kristen Covers July 2012 Issue Of Vanity Fair
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:40 pm

» slm ben ebrar..
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:35 pm

» Kristen Stewart at "My Valentine" Video Premiere 13/04/12
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:16 pm

» Sitemiz tekrar aktif.
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 6:57 pm

» Rio dan yeni set fotoları
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından peri057 Perş. Ağus. 18, 2011 3:36 am

» Talor Lautner Gay :) Taklidi Yapıyor :)
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Çarş. Ağus. 03, 2011 2:19 am

» Robert Pattinson Debuts Hunky New Hairdo
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Çarş. Tem. 13, 2011 4:22 pm

» Kellan, Peter, Nikki & Elizabeth Baton Rouge'de Cocuk Klinigini Ziyaret etmis :)
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Salı Tem. 12, 2011 12:26 pm

» Kellan üstsüz tenis oynuyor :D
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Ptsi Tem. 11, 2011 9:31 pm

» Abduction Trailer Starring Taylor Lautner Official (HD)
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:29 pm

» Taylor Lautner Singing Miley Cyrus Song!
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:26 pm

» Robert Pattinson: Pie-In-The-Face Fun
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:22 pm

» Twilight's Taylor Lautner Rocks Out
Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Tem. 11, 2011 4:03 pm

Similar topics

Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine

YazarMesaj
Jells.
Admin
Admin
Jells.

Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Empty
MesajKonu: Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine   Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine Icon_minitimePtsi Şub. 15, 2010 9:19 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
O hiçbir şeyi kaçırmak istemiyor, bunu söylerken içindeki pişmanlığı farkediyorsunuz. Oyunculuk en başından beri istediği birşey değil. Bir süre modellik yapmış. O pop müzik dünyasına giren ablası Lizzy gibi yetenekli bir gitarist ve piyanist. Ama ciddi istekleri de var, ki bunlar arasında en önemlisi politik demeç yazarı olmak istemesi. “Büyüleyici bir iş. Birilerini etkilemek, onların sizi duymasını sağlamak için iki veya üç dakikanız var. Mesajını ver, belki yankı uyandıracaktır. Bu durum ile benzerlik gösterdiği için ilk Alacakaranlık filmi için yaptığım ropörtajlardan çok keyif aldım. Ama sonrasında elimdekilerin hepsini kullanmış oldum. Eğer insanların sizi dinlemesini istiyorsanız, onlara söyleyecek birşeyleriniz olmalı. Etkileyici olmak zorunda olduğumu hissettim. Dinleyici ile pazarlık yapıyorsunuz. Bu onlar için yeterli mi? Ve bu sanata bakışınızı da etkiliyor.”
Sanat. Onun bu konuda fikir sahibi olmasına sizin verilmediğini düşünmek mantıksız, çünkü o pek çok insanın bu işten çok para kazanmasına yardımcı oldu.
Daha önce kendim dahil hiç birşeyde ilerleme kaydedemediğimi hissediyordum. Ama şimdi sanki beynimin çeperlerinden yukarıya tırmandım ve en azından ona bakabiliyorum. Ama biliyorum ki yaptığım herhangi birşeyi beğenmem için en az bir on yılın daha geçmesi gerekiyor. Şu var ki, oyunculukta bir gün harika olacağın umudu ile çabalamaya devam edebiliyorsun. Ancak bu şekilde davrandıktan sonra, şöyle düşünüyorum, iyi veya hatta harika olmayı istemek veya sadece sanat yapmayı istemek, deneyimlerinizi ucuzlatır mı?
Beyninin patlayacağından endişeleniyorum. Sorulara sorular ile cevap veriyor. Kapılar başka kapılara açılıyor. Bu durum bazen senaryolar ile sorun yaşamasına neden oluyor: Çünkü her bir karakterin bakış açısını görüyor, bu yüzden çoğunlukla bunları bir süzgeçten geçirmesi gerekiyor.
Bazı insanlar okyanusun önünde durup, ayak parmaklarını suya sokabilirler. Rob boğuluncaya kadar yüzmek istiyor, ve suyun altına batmadan önce içebileceği kadar suyu içmeye çabalayacak. Kendi mücadelesi onu endişelendiriyor, çünkü insanlara gerçekte daha fazlasını istediğini anlatamayacağını düşünüyor. “Lütfen bu söylediğimi şikayet olarak algılamayın. Lütfen. Ben gezegendeki en şanslı adamım.” Kendisinin bencil olduğundan, en çok içine işleyen zamanlar köpeği ile geçirdiği zamanlar olduğu için hümanist olmadığından, ayrımcı ve garip biri olduğunundan şüpheleniyor. Ve çok büyük kitlelere ulaştığı halde halen daha fazlasını isteyen bir oyuncu olup olamayacağını merak ediyor.
Bir oyuncu olarak insan konumunu yükseltebilirsin veya düşürebilirsin. Bunun yapılan her işte aynı olduğunu kabul ediyorum – yaptığını yükseltmeye çalışırsın ve belki birgün bunu başarırsın.
“Beni Hatırla”da Rob ürkütücü şekilde kendine benzeyen bir karakteri canlandırıyor. Tyler kendi içine gömülen genç bir adam, ama sonra bir kadın ile tanışıyor ve kafası karışıyor, kendi sessizliğinde kalmak ya da hayata ve dünyaya geri dönmek arasında bir seçim yapmak zorunda kalıyor.
Tyler davranışlarının bilincinde. Ama tüm bunlara değip, değmeyeceğini bilmiyor. Eğer bir baloncuğun içinde yaşasaydınız bir insan olabilir miydiniz? O ortada kalmış. Aynı zamanda bir tercih hakkı olduğu için şanslı. Karmaşa şanslı insanlarda bir Allah vergisidir.
Seni bu role çeken nedir?

Ben şanslı bir insanım. Şükürler olsun. Ve kendi içimde çatışma da yaşarım. Şükürler olsun.
Bana okuduğu bir kitaptan bahsediyor, P.J. O’Rourke – Eat the Rich (Zenginleri Yerim) Şu kısımdan çok etkilendiğini söylüyor. “Bir kişinin zenginliği başka bir kişinin fakirliği demek değildir” – ve tam tersi. Rob bu düşüncesini dile getirdiği için biraz utanmış görünüyor.
Suçlu mu hissetmeli, yoksa bu durumdan keyif mi almalı, ya da her ikisini de mi yaşamalı emin değil. Gerçek şu ki, şu an onun yaşadığı hayat gibi olağandışı bir hayat için herhangi bir kural yok.
Bana bir fil hikayesi anlatıyor. Barselona’daki filllerle ilgili değil – Kaliforniya’da yakın zamanda gördüğü bir fil ile ilgili.
Fillerin mırıldandığını biliyor muydunuz? Yani eğer bilmiyorsanız durum çok korkunç bir hal alıyor. Onlar tıpkı kediler gibi mırıldanıyorlar, ama kafaları o kadar büyük ki, daha çok dinazorlara benziyorlar mırıldanırken. O mırıldanmayı ayaklarınızın altındaki zeminden hissediyorsunuz.
İşte bu dişi fil ayaklarımı koklamaya başladı – yetişkin dişi bir fildi. O kadar güçlü kokladı ki, sanki hortumu bir elektrik süpürgesi gibiydi. Sonra tüm vücudumu ağzına aldı. Kafasına tutunuyordum, sonra yavaş yavaş bıraktım ve beni çok dikkatli bir şekilde sıkıca kavradı ve kafa üstü çevirdi, o sırada hortumu ile ceplerimdeki nane şekerlerini arıyordu. Bu hayatımın en güzel günüydü.
Yani tüm kontrolü bir file bıraktın, fil tarafından yoklandın, koklandın, şekerini kaptırdın ve bunun muhteşem olduğunu mu düşünüyorsun?
Evet. O kadar güzel ki hayal bile edemezsiniz. Ve oradaki yavru fil o kadar heyecanlandı ki, hızla koşmaya başladı ve beş saniye içinde her zaman yaptığı hareketleri yaptı ve sonra herkesi selamladı. Sanki gerçekten gülüyordu. Harikaydı. Ayrıca fillerin başka hayvanların taklitlerini yapabildiğini biliyor muydunuz? Bir at, bir tavuk, bir maymun – bu filler hepsini taklit edebiliyorlar. Filmlerde oynayan filler bunlar. Birileri bir senaryo yazmış, ve birisi gerçekten bu filmi yönetmek istiyor.
Gülüyor. O Sara Gruen’in bir romanından uyarlanan Filler için Su filminde Sean Penn ile başrol oynamak için görüşmeler yapmak üzere Los Angeles’taydı. Filler aslında onun gibi oyuncular, ve o belki bir kozmik düzlemde onlar gibi olup, olamayacağını merak ediyor.
Onların nasıl öldüklerini biliyor musunuz? Fillere bakan adam bana ömürleri boyunca azı dişlerinin ağaç yemekten yaklaşık altı kez düştüğünü ama yeniden çıktığını anlattı. Son kez düştüğünde aç kalarak yavaş yavaş ölüyorlar. Bu çok acıklı, ama aynı zamanda kendi kendilerine fil mezarlığına gitmeleri için onlara zaman veriyor. Onlar inanılmaz yaratıklar.
Demek istediğim insanlar çok uzun süre yaşıyorlar. Eğer dişlerim düştüğünde öleceğimi bilseydim, bu acayip olurdu… Waw.
Hayatımın en güzel günü. Çok çok güzel bir gün.
Bir kaç dakika sonra Rob artık bir taksi çağırıp eve gitmek için izin istiyor.
Yürüyebilir misin? Seni tek başına göndermek hoşuma gitmiyor.
Ben giderim.
http://kristenstewartturkey.yetkinforum.com

Rob'n en güzel günü. Fillerle geçirdiği zaman. Details Magazine
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Details Magazine.Rob'n kendini aştığı anlar :D
» erotic 'details' HQ görüntü +1
» Kristen ecilpse fragmanın ne zaman gösteriliceğini bilmediğini haykırıyor :D