Kristen Stewart Türkiye | fan forum . KS
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı 411595

Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı 07251020~Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı 07251059~Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Hgff
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı 411595

Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı 07251020~Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı 07251059~Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Hgff
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen stewart Türkiye Fan Forum

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Kristen Stewart-tr Fan'a Hoşgeldiniz~
"Breaking Dawn" setinden gelen görüntüleri takip et.

En son konular
» YENİ ”On The Road” Still, Garrett
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:59 pm

» Twilight Çizimleri
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:55 pm

» Edward-Bella harika çizim <3
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:54 pm

» Taylor and Kristen Gif [Çok Ilgınç]
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:53 pm

» Eclipse Gif :D
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» edward bella komik çizim :D
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» Kristen kilo mu kaybetmiş ?
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:51 pm

» 06.05.11 MTV Movie Awards 2011 Red Carpet
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:47 pm

» Doğuştan shoplu bacaklar :))
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:45 pm

» Eski/Yeni ~ Kris-Rob
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:43 pm

» Var mısın yok musun?
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Cuma Eyl. 07, 2012 2:28 pm

» Bu filmi izledin mi?
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:45 am

» Elle France 2012
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:41 am

» Bir bahane bul üsttekini banla
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:39 am

» Üsttekini Işınla
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:01 am

» Zamanını En Güzel Kimle Geçirirsin?
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» E.S.N.Z.?
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» Yer misin yemez misin?
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:59 am

» Benden sonra kim yazar -2
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:58 am

» 2010'dan geri sayalım :) - 2
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:57 am

» ..........´yi Seviyorum!
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:56 am

» Şu Anda Kaçıncı Mesajınızı Yazıyorsunuz?
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Kahkaha Atmaca :D
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Şu An Ne Dinliyorsunuz .. ?
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:53 am

» Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:52 am

» Herkes Kendi Hakkında Bir Gerçek Sölesin
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» 1 Saat Sonra Ölecek Olsan Attaki Üyeye Ne Bırakırdın ?
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» En çok Hangi ülkeye gitmek isterdin
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» Şu Anda Mutlu Olmak İçin Neye İhtiyacın Var ?
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» 1,2,3 En Fazla Kaça Ulaşabiliriz - 2
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:48 am

» Hangisi? Soru- 21
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:43 am

» SWATH Türkiye DVD ve Blu-Ray Bilgileri
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:32 am

» Fan Yapımı Komik Robsten
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Çarş. Haz. 13, 2012 10:57 am

» Kristen Stewart Takes "Snow White" South Of The Border!
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 12, 2012 10:59 am

» “Snow White And The Huntsman”: Photocall In Madrid
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından Damla*Kris Paz Haz. 10, 2012 6:12 pm

» Charlize Theron and Kristen Stewart on Interview Magazine Cover
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Paz Haz. 10, 2012 12:38 pm

» Kristen Stewart's Epic Battle In New "Snow White And The Huntsman" Clip
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:59 am

» Kristen Stewart Premieres "Snow White And The Huntsman" In LA
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:56 am

» "Snow White And The Huntsman" World Premiere: Red Carpet Live Stream!
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:42 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Bring “Snow White" To Berlin
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:39 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Premiere "Snow White And The Huntsman"
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:36 am

» MTV Movie Awards 2012 Screencaps and Photos
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:51 pm

» Kristen Covers July 2012 Issue Of Vanity Fair
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:40 pm

» slm ben ebrar..
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:35 pm

» Kristen Stewart at "My Valentine" Video Premiere 13/04/12
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:16 pm

» Sitemiz tekrar aktif.
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 6:57 pm

» Rio dan yeni set fotoları
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından peri057 Perş. Ağus. 18, 2011 3:36 am

» Talor Lautner Gay :) Taklidi Yapıyor :)
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Çarş. Ağus. 03, 2011 2:19 am

» Robert Pattinson Debuts Hunky New Hairdo
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Çarş. Tem. 13, 2011 4:22 pm

» Kellan, Peter, Nikki & Elizabeth Baton Rouge'de Cocuk Klinigini Ziyaret etmis :)
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Salı Tem. 12, 2011 12:26 pm

» Kellan üstsüz tenis oynuyor :D
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Ptsi Tem. 11, 2011 9:31 pm

» Abduction Trailer Starring Taylor Lautner Official (HD)
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:29 pm

» Taylor Lautner Singing Miley Cyrus Song!
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:26 pm

» Robert Pattinson: Pie-In-The-Face Fun
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:22 pm

» Twilight's Taylor Lautner Rocks Out
Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Tem. 11, 2011 4:03 pm

Similar topics

Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı

4 posters
YazarMesaj
~Whi$ne~
Moderatör
Moderatör
~Whi$ne~

Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Empty
MesajKonu: Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı   Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 4:53 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Dünyanın en yakışıklı vampiriyle ilgili merak ettiğiniz her şey bu kitapta! Robert'ın yaramazlık yaptığı okul günlerinden hayatını değiştiren filmin oyuncu seçmelerine kadar, Robert'la ilgili en minik detaylar içeride sizi bekliyor. Herkesten gizlediği müzik yeteneğini, bir gecede kavuştuğu şöhretle nasıl baş ettiğini ve Robert'ı Robert yapan özelliklerini, nelerden hoşlandığını, nelerin onu delirttiğini merak ediyor musunuz? İşte Hollywood'un yeni bombası, ellerinizin altında
Sayfa Sayısı: 54 sayfa
ISBN: 9786051113227
Kağıt: 2.Hamur
Kapak: Karton

bnce gerçek diil ama resm shoop gibi :S sırtık
Jells.
Admin
Admin
Jells.

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı   Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 4:55 pm

yok yok gercek

bnm kitapçının cam vitrinnde duruo sırtık

hatta sormuştum kristen lı olanı var mı die Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı 332192
http://kristenstewartturkey.yetkinforum.com
>>KriStew<<
Moderatör
Moderatör
>>KriStew<<

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı   Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 4:55 pm

hayır hayır gerçek =))

ben aldım hatta =))

ama çok çok çok önceden çıktı :S
~Whi$ne~
Moderatör
Moderatör
~Whi$ne~

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı   Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 4:56 pm

ayy alemsin ayçaa Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı 332192
[.Stewy.]
Admin
Admin
[.Stewy.]

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı   Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 5:00 pm

Ayça yok muymuş?? sırtık
Jells.
Admin
Admin
Jells.

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı   Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 5:05 pm

yokmuş sırtık
>>KriStew<<
Moderatör
Moderatör
>>KriStew<<

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı   Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 5:06 pm

neden bi tek rob'un oluyoki =))

Ash Kris Nikki Kellan falan olsa hepsini birden alırdım Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı 332192

tabii babam tüm bunlara 100 tl harcadığımı öğrenince beni öldürceği için okumak için az bi vaktim olurdu Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı 332192
~Whi$ne~
Moderatör
Moderatör
~Whi$ne~

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı   Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 5:08 pm

ahahaha ayy iremm Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı 332192
>>KriStew<<
Moderatör
Moderatör
>>KriStew<<

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı   Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 5:09 pm

bu kitaba 24 tl verdiğime hala inanamıyorum desem Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı 332192
~Whi$ne~
Moderatör
Moderatör
~Whi$ne~

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı   Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 5:12 pm

24 müü ahhahah Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı 332192
Jells.
Admin
Admin
Jells.

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı   Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 5:14 pm

24 tlye yazk lan
kitabın dandik olduğu kapağının grafiğinden belli Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı 332192
~Whi$ne~
Moderatör
Moderatör
~Whi$ne~

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı   Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 5:14 pm

bnde shoop sandım yaaa yuh bana Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı 332192
>>KriStew<<
Moderatör
Moderatör
>>KriStew<<

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı   Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 5:15 pm

ama bu kadar kalitesiz görünmüyo =))

belkide D&R ışıkları kaliteli gösteriyodu, bilemiyorum :S

kalın olsa gam yemicem ya incecik bide!
[.Stewy.]
Admin
Admin
[.Stewy.]

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı   Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 5:20 pm

D & R ışıklandırmayı çok iyi yapıyo.Kitapları alası geliyo insanın sırtık
>>KriStew<<
Moderatör
Moderatör
>>KriStew<<

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı   Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 5:21 pm

evet ya, o kadar güzel geliyoki insana fiyatına bakmadan alıyorum sonra kasada bakıyorum acayip bi fiyat çıkıyo :S

ee tabii rezil olmak olmaz, almak zorundasın =))
[.Stewy.]
Admin
Admin
[.Stewy.]

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı   Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 5:22 pm

Evet,kitapları alıyorum kucağıma kasaya bi gidiyorum,fiyuvvv!Uçmuşum sırtık Ama hiçbirini de bırakamıyorum sırtık
~Whi$ne~
Moderatör
Moderatör
~Whi$ne~

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı   Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 5:23 pm

evet yaaa ben oraya girsm çıkamıyorummm çok seviorum kitapp kokusunu..... sırtık
>>KriStew<<
Moderatör
Moderatör
>>KriStew<<

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı   Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 5:24 pm

[.Stewy.] demiş ki:
Evet,kitapları alıyorum kucağıma kasaya bi gidiyorum,fiyuvvv!Uçmuşum sırtık Ama hiçbirini de bırakamıyorum sırtık

evet bırakmak olmaz, ayıp olur kitaplara Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı 332192

bide kasada fiyatı ilk öğrendiğim an yüzümü değiştirmemek için uğraşmak çok yorucu Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı 332192
[.Stewy.]
Admin
Admin
[.Stewy.]

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı   Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 5:25 pm

Bazıları parşömen kağıdı gibi kokar böyle.Kokluyorum.Görevli bana dikkatli dikkatli bakıyo. sırtık
>>KriStew<<
Moderatör
Moderatör
>>KriStew<<

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı   Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 5:27 pm

hahaha evet, bide diğer müşterilerin tiksinmiş bakışları var Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı 332192
~Whi$ne~
Moderatör
Moderatör
~Whi$ne~

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı   Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 5:32 pm

vallaha ben kitaplara daldın mı kimse bni etklimez arkadaş oturum bi köşeye okurumda biras ohhhh banane Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı 332192
>>KriStew<<
Moderatör
Moderatör
>>KriStew<<

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı   Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 5:33 pm

evet ya ben de D&R'a kitap okumak için gidiyorum resmen Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı 332192
~Whi$ne~
Moderatör
Moderatör
~Whi$ne~

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı   Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 5:38 pm

bn bide ayraç almak için 'lütfen ayraçta koyun' ahaha Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı 332192
>>KriStew<<
Moderatör
Moderatör
>>KriStew<<

MesajKonu: Geri: Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı   Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 18, 2010 8:13 pm

hahahah evet ya Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı 332192

Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert’ın Kötü Annenin El Kitabı filminden gifi çok komik :D
» robert pattinson / tom sturridge
» Robert Pattinson Baby!!!