Kristen Stewart Türkiye | fan forum . KS
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz  Taylor Lautner NinetoFive Röportajı 411595

Taylor Lautner NinetoFive Röportajı 07251020~ Taylor Lautner NinetoFive Röportajı 07251059~ Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Hgff
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz  Taylor Lautner NinetoFive Röportajı 411595

Taylor Lautner NinetoFive Röportajı 07251020~ Taylor Lautner NinetoFive Röportajı 07251059~ Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Hgff
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen stewart Türkiye Fan Forum

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Kristen Stewart-tr Fan'a Hoşgeldiniz~
"Breaking Dawn" setinden gelen görüntüleri takip et.

En son konular
» YENİ ”On The Road” Still, Garrett
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:59 pm

» Twilight Çizimleri
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:55 pm

» Edward-Bella harika çizim <3
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:54 pm

» Taylor and Kristen Gif [Çok Ilgınç]
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:53 pm

» Eclipse Gif :D
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» edward bella komik çizim :D
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» Kristen kilo mu kaybetmiş ?
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:51 pm

» 06.05.11 MTV Movie Awards 2011 Red Carpet
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:47 pm

» Doğuştan shoplu bacaklar :))
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:45 pm

» Eski/Yeni ~ Kris-Rob
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:43 pm

» Var mısın yok musun?
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Cuma Eyl. 07, 2012 2:28 pm

» Bu filmi izledin mi?
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:45 am

» Elle France 2012
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:41 am

» Bir bahane bul üsttekini banla
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:39 am

» Üsttekini Işınla
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:01 am

» Zamanını En Güzel Kimle Geçirirsin?
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» E.S.N.Z.?
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» Yer misin yemez misin?
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:59 am

» Benden sonra kim yazar -2
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:58 am

» 2010'dan geri sayalım :) - 2
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:57 am

» ..........´yi Seviyorum!
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:56 am

» Şu Anda Kaçıncı Mesajınızı Yazıyorsunuz?
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Kahkaha Atmaca :D
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Şu An Ne Dinliyorsunuz .. ?
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:53 am

» Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:52 am

» Herkes Kendi Hakkında Bir Gerçek Sölesin
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» 1 Saat Sonra Ölecek Olsan Attaki Üyeye Ne Bırakırdın ?
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» En çok Hangi ülkeye gitmek isterdin
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» Şu Anda Mutlu Olmak İçin Neye İhtiyacın Var ?
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» 1,2,3 En Fazla Kaça Ulaşabiliriz - 2
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:48 am

» Hangisi? Soru- 21
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:43 am

» SWATH Türkiye DVD ve Blu-Ray Bilgileri
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:32 am

» Fan Yapımı Komik Robsten
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Çarş. Haz. 13, 2012 10:57 am

» Kristen Stewart Takes "Snow White" South Of The Border!
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 12, 2012 10:59 am

» “Snow White And The Huntsman”: Photocall In Madrid
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından Damla*Kris Paz Haz. 10, 2012 6:12 pm

» Charlize Theron and Kristen Stewart on Interview Magazine Cover
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Paz Haz. 10, 2012 12:38 pm

» Kristen Stewart's Epic Battle In New "Snow White And The Huntsman" Clip
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:59 am

» Kristen Stewart Premieres "Snow White And The Huntsman" In LA
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:56 am

» "Snow White And The Huntsman" World Premiere: Red Carpet Live Stream!
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:42 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Bring “Snow White" To Berlin
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:39 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Premiere "Snow White And The Huntsman"
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:36 am

» MTV Movie Awards 2012 Screencaps and Photos
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:51 pm

» Kristen Covers July 2012 Issue Of Vanity Fair
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:40 pm

» slm ben ebrar..
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:35 pm

» Kristen Stewart at "My Valentine" Video Premiere 13/04/12
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:16 pm

» Sitemiz tekrar aktif.
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 6:57 pm

» Rio dan yeni set fotoları
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından peri057 Perş. Ağus. 18, 2011 3:36 am

» Talor Lautner Gay :) Taklidi Yapıyor :)
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Çarş. Ağus. 03, 2011 2:19 am

» Robert Pattinson Debuts Hunky New Hairdo
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Çarş. Tem. 13, 2011 4:22 pm

» Kellan, Peter, Nikki & Elizabeth Baton Rouge'de Cocuk Klinigini Ziyaret etmis :)
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Salı Tem. 12, 2011 12:26 pm

» Kellan üstsüz tenis oynuyor :D
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Ptsi Tem. 11, 2011 9:31 pm

» Abduction Trailer Starring Taylor Lautner Official (HD)
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:29 pm

» Taylor Lautner Singing Miley Cyrus Song!
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:26 pm

» Robert Pattinson: Pie-In-The-Face Fun
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:22 pm

» Twilight's Taylor Lautner Rocks Out
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Tem. 11, 2011 4:03 pm

Similar topics

Taylor Lautner NinetoFive Röportajı

2 posters
YazarMesaj
"VampiRe qirL"
Fierce People
Fierce People
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı 279-88

Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Empty
MesajKonu: Taylor Lautner NinetoFive Röportajı    Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 11:53 am

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Dünyanın en büyük yıldızlarından birisi ile röportaj yapmayı beklemek gerçekten garip bir his.

Bekleme alanının çeşitli yerlerinde kahve bardakları ve su şişelerinin kalıntılarını görmek mümkün. Ancak diğer basın gruplarının odadan odaya koşturduğu ve bir sonraki özel haber için uğraştıkları çılgınlıktan çok uzak bir durum var.

Twilight’ın üçüncü yapımı için çok daha sakin ve basit bir ortam hakim. Bekleme alanları sakin ve sessiz. Sadece tek bir güvenlik görevlisi koridorda tur atıyor.

İşte böylesi bir ortamda Kristen Stewart koridordan simgesi haline gelmiş saçını düzelterek geçerken hafif utangaç bir edayla “Selam” dediğinde bunu size söyleyip söylemediğine dair bir şüphe duymanıza gerek yok; çünkü ortamda başka kimse yok. Ben de ona ufak bir sırıtışla “selam” dedim.

“Nine to Five” daha ziyade kurt adam formuna girerek vampirlerle savaşan Jacob Black karakteri ile tanınan ve Taylor Lautner ile bir söyleşi yaptı. Bir çoğumuz hikayeyi biliyoruz. Genç kız bir vampire aşık olur, vampir onu korumak için terk eder, kız yıkılır, kurt adam ile kız arkadaşlık etmeye başlarlar ve aşık olurlar, vampir geri döner ve aşk üçgeni derinleşir.

Taylor’un Avustralya promosyon programı çok yoğundu. Ancak yine de bu ülkeyi ziyaret etmekten çok heyecan duyduğunu ve hayranların çok kibar olduğunu söyledi. Ama anlaşılan herkes yıldızın bir parçasına sahip olmak istiyor. Şu an Taylor’un etrafında olanların sayısını bir başkası ancak hayal edebilir. Peki o zaman henüz Şubat ayında 18’ine basan bu kadar genç birisi nasıl tüm bu başarı ve şöhretle başa çıkabiliyor?

“Bence bu tamamen etrafında çok sık vakit geçirdiğin, mesela ailen ve en yakın arkadaşların gibi insanlarla ve onları değiştirmemekle ilgili.” diyor. “İki farklı hayat yaşıyorum. Twilight dünyasına giriyorum ve işimi yapıyorum. Ve bu bir iş benim için. Ve sonrasında evime gidip ailemle ve arkadaşlarımla birlikte oluyorum. Ünlü olmadan önce nasıl bir hayat yaşıyorsam aynen öyle yaşamaya devam ediyorum.”

Ama hayat bu kadar basit olamaz. O şu anda dünyada en çok para kazanan genç aktörlerin başında yer alıyor; her hareketini takip eden paparazziler peşinde kuyruk vaziyetinde, dedikodu sütunlarının malzemesi konumunda, hatta Oprah bile onun hayranı.

Bu kadar kolay normal hayatına dönemez. Açma kapama düğmesi yok ya bunun.

“Hayatım farklı. Tabi ki normal değil. Hala daha olanları kafam almıyor. Dışarı çıkınca etrafımda hayranların ve paparazzilerin olacağını biliyorum ama yine de gördüğüm her seferi benim için sürpriz oluyor. Ama tüm bunların hayatını çok fazla etkilemesine ve değiştirmesine izin veremezsiniz. Yoksa bu sizi delirtir. Her şeyde olduğu gibi bunda da artı ve eksiler var ve ben artıları benim için daha ağır bastığından eksi yönlerine katlanmayı da öğrendim.”

Artı yönlerinin içerisine Twilight filmelerinden milyonlarca dolar kazanmak ve tabi ki bayanların yanı sıra erkeklerin de hayran bakışlarına maruz kalmak giriyordur. Adı akıllara geldiği anda vücudu en çok konuşulan konulardan birisi. Hatta öyle ki karın kasları “Access Hollywood En İyi 5 Hollywood Karın Kası” Listesinde 1 numaraya oturdu. İlgilerden rahatsız olamadığını sadece biraz utandığını belirtiyor.

Söylentilere göre New Moon’un yönetmeni, bu filmde karakterinin yaşaması gereken fiziksel değişimlerden dolayı Lautner’ı değiştirmek istemişti. Ancak yıl boyunca çok sıkı çalışan Lautner 14 kilo kas yaparak rolü yeniden kazandı.

Muhtemelen Robert Pattinson’un canlandırdığı vampir Edward Cullen rolü için seçilmiş olsaydı böylesi bir rejime girmeyecekti. Bazen hayatının diğer şekilde gelişmesi durumunda ne olacağını merak ettiğini söylüyor.

“Hayatımın vampir olarak seçilmem durumunda nasıl olacağını bazen merak ediyorum. Bir denemek isterdim doğrusu.” diyor.

Vampir ya da kurt adam fark etmez; şöhret Twilight yıldızlarının tamamına çok büyük olanaklar sağladı. Lautner’ın önünde çok uzun bir kariyer var ve gördüğümüz kadarıyla onun bu olgunluğu kariyerinin uzun sürmesinde en önemli anahtar olacak.

Taylor Neler söyledi?

Kristen Stewart Hakkında: Kristen inanılmaz bir kız. Onunla gerçekten çok yakın arkadaşız. O yüzden medyanın söyleyeceği hiçbir şey bizim arkadaşlığımızı bozamaz.

Robert Pattinson Hakkında: O tanıştığım en komik insanlardan birisi. Esasında benim espri anlayışımdan çok farklı bir espri anlayışına sahip ancak yine de kendimi ona gülmekten alıkoyamıyorum. Ne zaman benim ona bağırmam ve ondan nefret etmem gereken bir sahnenin çekimini yapsak; çekim bittiği anda kahkahalarla gülmeye başlıyorum. Bu kadar iyi birisine kızgın kalmak çok zor.

Dakota Fanning Hakkında: O saçma denecek kadar yetenekli. Ben onun filmlerini izleyerek büyüdüm. Hayatım boyunca en çok sevdiğim filmlerden birisi onun da yer aldığı “Man on Fire” Dolayısıyla onun da bizim aramızda yer alması gerçekten inanılmaz.

Taylor Swift ve Kanye West Arasında Geçenler Hakkında: Ne olduğunu anlamadım bile. (Taylor Lautner, Taylor Swift’in WMA ödülünü kazandığını anons ettiğinden hemen sonra Kanye West sahneye atladı ve Taylor Swift’in elinden mikrofonu kapıp Beyonce’un bu ödülü daha fazla hak ettiğini söyledi) Ben bunun bir oyun olduğunu zannettim. Ne zaman ki Kanye sahneyi terk etti ve Taylor döndü, işte o zaman onun suratını gördüm ve ilk kez o zaman olanların oyun olmadığını anladım. Kafam o kadar karıştı ki. “Ne yani şimdi bu gerçek mi?” diye kalakaldım.
Jells.
Admin
Admin
Jells.

MesajKonu: Geri: Taylor Lautner NinetoFive Röportajı    Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 11:59 am

kanye'in yaptıüğı acaip saçma ve duygusuzca bir davranıştı. sabah sabah noluo lan dediiğimi hatrlıorum :))
kız'a inme indi sandım vala..

behncede dakota saçma bi şekilde yetenekli  Taylor Lautner NinetoFive Röportajı 98036

kristen dünyanın nadir yıldız'ı..:))

rob 'n harteketler komik sırtık

saol cnm

rep
http://kristenstewartturkey.yetkinforum.com
"VampiRe qirL"
Fierce People
Fierce People
 Taylor Lautner NinetoFive Röportajı 279-88

MesajKonu: Geri: Taylor Lautner NinetoFive Röportajı    Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 12:06 pm

Rica ederim Tatlım ;)
Jells.
Admin
Admin
Jells.

MesajKonu: Geri: Taylor Lautner NinetoFive Röportajı    Taylor Lautner NinetoFive Röportajı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 12:07 pm

röportajlarda alıntı demek zorunlu cnm
dikkat edersen sevinirim :)
http://kristenstewartturkey.yetkinforum.com

Taylor Lautner NinetoFive Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Taylor Lautner, Seventeen Röportajı
» Taylor Lautner'i Yemek..!
» Taylor Lautner ve Atı Hori :)