Kristen Stewart Türkiye | fan forum . KS
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz Normal Erkekler vs. Edward Cullen  411595

Normal Erkekler vs. Edward Cullen  07251020~Normal Erkekler vs. Edward Cullen  07251059~Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Hgff
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz Normal Erkekler vs. Edward Cullen  411595

Normal Erkekler vs. Edward Cullen  07251020~Normal Erkekler vs. Edward Cullen  07251059~Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Hgff
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen stewart Türkiye Fan Forum

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Kristen Stewart-tr Fan'a Hoşgeldiniz~
"Breaking Dawn" setinden gelen görüntüleri takip et.

En son konular
» YENİ ”On The Road” Still, Garrett
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:59 pm

» Twilight Çizimleri
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:55 pm

» Edward-Bella harika çizim <3
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:54 pm

» Taylor and Kristen Gif [Çok Ilgınç]
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:53 pm

» Eclipse Gif :D
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» edward bella komik çizim :D
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» Kristen kilo mu kaybetmiş ?
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:51 pm

» 06.05.11 MTV Movie Awards 2011 Red Carpet
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:47 pm

» Doğuştan shoplu bacaklar :))
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:45 pm

» Eski/Yeni ~ Kris-Rob
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:43 pm

» Var mısın yok musun?
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Cuma Eyl. 07, 2012 2:28 pm

» Bu filmi izledin mi?
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:45 am

» Elle France 2012
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:41 am

» Bir bahane bul üsttekini banla
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:39 am

» Üsttekini Işınla
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:01 am

» Zamanını En Güzel Kimle Geçirirsin?
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» E.S.N.Z.?
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» Yer misin yemez misin?
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:59 am

» Benden sonra kim yazar -2
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:58 am

» 2010'dan geri sayalım :) - 2
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:57 am

» ..........´yi Seviyorum!
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:56 am

» Şu Anda Kaçıncı Mesajınızı Yazıyorsunuz?
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Kahkaha Atmaca :D
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Şu An Ne Dinliyorsunuz .. ?
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:53 am

» Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:52 am

» Herkes Kendi Hakkında Bir Gerçek Sölesin
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» 1 Saat Sonra Ölecek Olsan Attaki Üyeye Ne Bırakırdın ?
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» En çok Hangi ülkeye gitmek isterdin
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» Şu Anda Mutlu Olmak İçin Neye İhtiyacın Var ?
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» 1,2,3 En Fazla Kaça Ulaşabiliriz - 2
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:48 am

» Hangisi? Soru- 21
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:43 am

» SWATH Türkiye DVD ve Blu-Ray Bilgileri
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:32 am

» Fan Yapımı Komik Robsten
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Çarş. Haz. 13, 2012 10:57 am

» Kristen Stewart Takes "Snow White" South Of The Border!
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 12, 2012 10:59 am

» “Snow White And The Huntsman”: Photocall In Madrid
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından Damla*Kris Paz Haz. 10, 2012 6:12 pm

» Charlize Theron and Kristen Stewart on Interview Magazine Cover
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Paz Haz. 10, 2012 12:38 pm

» Kristen Stewart's Epic Battle In New "Snow White And The Huntsman" Clip
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:59 am

» Kristen Stewart Premieres "Snow White And The Huntsman" In LA
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:56 am

» "Snow White And The Huntsman" World Premiere: Red Carpet Live Stream!
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:42 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Bring “Snow White" To Berlin
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:39 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Premiere "Snow White And The Huntsman"
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:36 am

» MTV Movie Awards 2012 Screencaps and Photos
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:51 pm

» Kristen Covers July 2012 Issue Of Vanity Fair
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:40 pm

» slm ben ebrar..
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:35 pm

» Kristen Stewart at "My Valentine" Video Premiere 13/04/12
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:16 pm

» Sitemiz tekrar aktif.
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 6:57 pm

» Rio dan yeni set fotoları
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından peri057 Perş. Ağus. 18, 2011 3:36 am

» Talor Lautner Gay :) Taklidi Yapıyor :)
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Çarş. Ağus. 03, 2011 2:19 am

» Robert Pattinson Debuts Hunky New Hairdo
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Çarş. Tem. 13, 2011 4:22 pm

» Kellan, Peter, Nikki & Elizabeth Baton Rouge'de Cocuk Klinigini Ziyaret etmis :)
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Salı Tem. 12, 2011 12:26 pm

» Kellan üstsüz tenis oynuyor :D
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Ptsi Tem. 11, 2011 9:31 pm

» Abduction Trailer Starring Taylor Lautner Official (HD)
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:29 pm

» Taylor Lautner Singing Miley Cyrus Song!
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:26 pm

» Robert Pattinson: Pie-In-The-Face Fun
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:22 pm

» Twilight's Taylor Lautner Rocks Out
Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Tem. 11, 2011 4:03 pm

Similar topics

Normal Erkekler vs. Edward Cullen

5 posters
YazarMesaj
Jells.
Admin
Admin
Jells.

Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Empty
MesajKonu: Normal Erkekler vs. Edward Cullen    Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 11:35 pm

A normal guy would say: "I love you baby!"
Edward Cullen would say: "You're my life now."

**Normal bir erkek : ''Seni seviyorum!'' der.
**Edward : ''Sen artık benim hayatımsın.'' der.

A normal guy would say: "I think I'm fallin in love with you."
Edward Cullen would say: "And so the lion fell in love with the lamb."

**Normal bir erkek ''Galiba sana aşık oluyorum.'' der.
**Edward : '' Sonunda aslan kuzuya aşık olur.'' der.

A normal guy would chose a random song from a random artist and dedicate it to you.
Edward would sing a song that he made by himself while he plays piano.

**Normal bir erkek rasgele bir şarkıcıdan, rasgele bir şarkı seçer ve sana onu ithaf eder.
**Edward piyano çalarken kendisinin yaptığı şarkıyı çalar ve okur.

If you die, a normal guy would find another girl to fall in love with.
If you die, Edward would kill himself because living a life,without you, doesn't worth to be lived.

**Eğer ölürsen, normal bir erkek kendine başka bir kız bulur.
**Eğer ölürsen, Edward kendini öldürür çünkü sensiz bir hayat, yaşamaya değmez.

Well, I wasn’t going to live without you. But I wasn’t sure how to do it—I knew Emmett and Jasper would never help… so I was thinking maybe I would go to Italy and do something to provoke the Volturi.
*Kitaptan alıntı : Sensiz yaşamayı planlamıyordum.Ama bunu nasıl yapıcağımdan emin değildim.Emmett ve Jasper bana asla yardım etmezdi biliyordum...belki italyaya gidip volturileri kışkırtırtmak için birşey yaparım diye düşündüm.

When you were far away from each other, a normal guy would say "I miss you."
When you were far away from each other, Edward would say "It's like you've taken half my self away with you."

**Normal bir erkek, birbirinizden uzakta olduğunuz zaman, ''Seni özlüyorum.'' der.
**Edward, birbirinizden uzakta olduğunuz zaman, ''Sanki bir yarımı seninle bırakmışım gibi hissediyorum.'' der.

A normal guy would say: "I love you, I told you many times, believe me!"
Edward Cullen would say: "After all the thousand times I’ve told you I love you, how could you let one word break your faith in me?"

**Normal bir erkek ''Sana kaç defa seni sevdiğimi söyledim, bana inan!'' der.
**Edward ''Sana binlerce kez seni sevdiğimi söylememden sonra, nasıl tek bir kelimenin benimle ilgili inancını yıkmasını sağlayabilirsin?'' der.

A normal guy would say: "You are really important to me."
Edward Cullen would say: "Do you really have any idea how important you are to me? Any concept at all of how much I love you?"

**Normal bir erkek '' Sen gerçekten benim için çok önemlisin.'' der.
**Edward '' Benim için ne kadar önemli olduğun hakkında bir fikrin var mı? Seni ne kadar çok sevdiğim hakkında herhangi bir fikrin?'' der.

A normal guy would say: "Before you, I was lost."
Edward Cullen would say: "Before you, my life was like a moonless night. Very dark, but there were stars—points of light and reason… And then you shot across my sky like a meteor. Suddenly everything was on fire; there was brilliancy, there was beauty. When you were gone, when the meteor had fallen over the horizon, everything went black. Nothing had changed, but my eyes were blinded by the light. I couldn’t see the stars anymore. And there was no more reason for anything."

**Normal bir erkek '' Senden önce, ben yoktum.'' der.
**Edward '' Senden önce hayatım aysız bir gece gibiydi. Çok karanlıktı ama yıldızlar vardı...Ve sen, gökyüzüme bir meteor gibi girdin. Ve bir anda her şey yanmaya başladı. Parlaklık vardı, güzellik vardı. Sen gittiğinde ve meteor ufka düştüğünde, her şey simsiyah oldu. Hiçbir şey değişmedi ama gözlerim ışık yüzünden kör olmuştu. Artık yıldızları da göremiyordum. Ve artık hiçbir şeyin anlamı yoktu.'' der
http://kristenstewartturkey.yetkinforum.com
>>KriStew<<
Moderatör
Moderatör
>>KriStew<<

MesajKonu: Geri: Normal Erkekler vs. Edward Cullen    Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimePerş. Tem. 29, 2010 11:38 pm

süpermiş =))

saol tatlm =))
[.Stewy.]
Admin
Admin
[.Stewy.]

MesajKonu: Geri: Normal Erkekler vs. Edward Cullen    Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 12:06 am

Sonuncusu çok güzeeel!Ay ağlıcam çok anlamlı yaa :'(
~Whi$ne~
Moderatör
Moderatör
~Whi$ne~

MesajKonu: Geri: Normal Erkekler vs. Edward Cullen    Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 9:19 am

mühteşem yaaa :(

gerçektnde snncusu sperrrr [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
♥ Robsten~
Süper mod
Süper mod
♥ Robsten~

MesajKonu: Geri: Normal Erkekler vs. Edward Cullen    Normal Erkekler vs. Edward Cullen  Icon_minitimeCuma Tem. 30, 2010 10:57 am

harika ya [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Normal Erkekler vs. Edward Cullen
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Edward Cullen Plakası
» Edward cullen mezarlığı
» Edward Cullen son 20 yılın en büyük 100 karakteri listesinde