Kristen Stewart Türkiye | fan forum . KS
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  411595

Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  07251020~Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  07251059~Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Hgff
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  411595

Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  07251020~Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  07251059~Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Hgff
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen stewart Türkiye Fan Forum

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Kristen Stewart-tr Fan'a Hoşgeldiniz~
"Breaking Dawn" setinden gelen görüntüleri takip et.

En son konular
» YENİ ”On The Road” Still, Garrett
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:59 pm

» Twilight Çizimleri
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:55 pm

» Edward-Bella harika çizim <3
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:54 pm

» Taylor and Kristen Gif [Çok Ilgınç]
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:53 pm

» Eclipse Gif :D
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» edward bella komik çizim :D
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» Kristen kilo mu kaybetmiş ?
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:51 pm

» 06.05.11 MTV Movie Awards 2011 Red Carpet
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:47 pm

» Doğuştan shoplu bacaklar :))
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:45 pm

» Eski/Yeni ~ Kris-Rob
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:43 pm

» Var mısın yok musun?
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Cuma Eyl. 07, 2012 2:28 pm

» Bu filmi izledin mi?
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:45 am

» Elle France 2012
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:41 am

» Bir bahane bul üsttekini banla
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:39 am

» Üsttekini Işınla
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:01 am

» Zamanını En Güzel Kimle Geçirirsin?
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» E.S.N.Z.?
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» Yer misin yemez misin?
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:59 am

» Benden sonra kim yazar -2
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:58 am

» 2010'dan geri sayalım :) - 2
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:57 am

» ..........´yi Seviyorum!
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:56 am

» Şu Anda Kaçıncı Mesajınızı Yazıyorsunuz?
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Kahkaha Atmaca :D
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Şu An Ne Dinliyorsunuz .. ?
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:53 am

» Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:52 am

» Herkes Kendi Hakkında Bir Gerçek Sölesin
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» 1 Saat Sonra Ölecek Olsan Attaki Üyeye Ne Bırakırdın ?
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» En çok Hangi ülkeye gitmek isterdin
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» Şu Anda Mutlu Olmak İçin Neye İhtiyacın Var ?
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» 1,2,3 En Fazla Kaça Ulaşabiliriz - 2
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:48 am

» Hangisi? Soru- 21
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:43 am

» SWATH Türkiye DVD ve Blu-Ray Bilgileri
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:32 am

» Fan Yapımı Komik Robsten
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Çarş. Haz. 13, 2012 10:57 am

» Kristen Stewart Takes "Snow White" South Of The Border!
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 12, 2012 10:59 am

» “Snow White And The Huntsman”: Photocall In Madrid
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından Damla*Kris Paz Haz. 10, 2012 6:12 pm

» Charlize Theron and Kristen Stewart on Interview Magazine Cover
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Paz Haz. 10, 2012 12:38 pm

» Kristen Stewart's Epic Battle In New "Snow White And The Huntsman" Clip
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:59 am

» Kristen Stewart Premieres "Snow White And The Huntsman" In LA
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:56 am

» "Snow White And The Huntsman" World Premiere: Red Carpet Live Stream!
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:42 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Bring “Snow White" To Berlin
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:39 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Premiere "Snow White And The Huntsman"
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:36 am

» MTV Movie Awards 2012 Screencaps and Photos
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:51 pm

» Kristen Covers July 2012 Issue Of Vanity Fair
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:40 pm

» slm ben ebrar..
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:35 pm

» Kristen Stewart at "My Valentine" Video Premiere 13/04/12
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:16 pm

» Sitemiz tekrar aktif.
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 6:57 pm

» Rio dan yeni set fotoları
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından peri057 Perş. Ağus. 18, 2011 3:36 am

» Talor Lautner Gay :) Taklidi Yapıyor :)
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Çarş. Ağus. 03, 2011 2:19 am

» Robert Pattinson Debuts Hunky New Hairdo
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Çarş. Tem. 13, 2011 4:22 pm

» Kellan, Peter, Nikki & Elizabeth Baton Rouge'de Cocuk Klinigini Ziyaret etmis :)
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Salı Tem. 12, 2011 12:26 pm

» Kellan üstsüz tenis oynuyor :D
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Ptsi Tem. 11, 2011 9:31 pm

» Abduction Trailer Starring Taylor Lautner Official (HD)
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:29 pm

» Taylor Lautner Singing Miley Cyrus Song!
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:26 pm

» Robert Pattinson: Pie-In-The-Face Fun
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:22 pm

» Twilight's Taylor Lautner Rocks Out
Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Tem. 11, 2011 4:03 pm

Similar topics

Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.

2 posters
YazarMesaj
Jells.
Admin
Admin
Jells.

Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Empty
MesajKonu: Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.    Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 5:26 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

hiç arkadaşların sana yanlışlıkla edward diye seslendilermi?
insanlar bana edward dedi-aileden değil ,bu garip olurdu!arkadaşlarım belkide bunu benle alay etmek için yapardı. onlar twilight'ı gerçekten bilmiyorlar,ama bazıları şu Rpattz denilen şeyi buldular,yani şimdi onlardan biri bana herzaman R-pattz diye sesleniyor. ki bunun komik olduğunu düşünüyor.

edward düşünceleri okuyabilir.eğer senin düşüncelerini duyabilseydik,nasıl gelirlerdi kulağa
tamamen sessizlik ,rüzgarda uçuşan toz.yada sadece parazit

edward'ın en çok hangi yönünü kendinle bir tutuyorsun ?
Bu filmde biraz değişti .ilk ikisinde ,sanırım hiçkimseyle bağdaştıramayacağınız hisleri vardı ,yada kimsenin size bağdaştıramadığı. Sanki "asla kimseyle konuşmak istemiyorum" der gibiydim.Daha gençken böyle hissederdim. şimdi büyüdüm

Edward gibi gelenekselcimisin?
bu filmde oldukça belirgin,ve buna saygı duyuyorum,ama diğer filmlerde çalıştığımda ahlaksız karakterleri oynamak istiyorum. onun değerlerine arka çıkmalıymışım gibi hissetmiyorum,ama onlara saygı duyuyorum.
sanırım kur yapmak iyi birşey,ama sadece zevkliyse.bazı insanlar barda birbirleriyle tanışıyorlar ve o gece birlikte oluyorlar,sonra hayatları boyunca bir arada kalıyorlar.yada birlikte kalabilirler ama hiç evlenmezler. bu sadece pek fark yaratmıyor.

sıradaki filmin bel-ami'de kesinlikle ahlaksız bir karakteri oynuyorsun
evet,bel-ami hakkında komik olan birşey var,edward'dan ,kadınları onların paralarını almak için suistimal eden bir adama geçmek. Edward bunu hiçte onaylamazdı-ve bunun komik bir ironi olduğunu düşündüm. Bel-ami'de karakterimin becerdiği bütün kadınlar başta onu çekici buluyorlar- yani o da onlarla ilişki başlatıyor ve hayatlarını mahvediyor.

açıkçası edward'dan daha az gerginsin...
bilmiyorum,sanırım birçok yönden. bence esas olan şey onun düşünce yapısında fazla sıradışı olması,ve ben öyle değilim. kusursuzluğu düşünmem,tıpkı ben bu kız arkadaşlar olamam gibi,kendimi öldüreceğim!. oldukça genç işi birşey.

kalabalık tarafından etrafın sarılmadan biryere gidebilirmisin?
LA'de bazen yapabilirim.keşke bel-ami için yaptığım o bıyığa sahip olsaydım.iyi bir maskeydi. Ama LA kesinlikle londradan daha zor.Londra yakın zamanda değişti ise de.ingilteredeki olay insanların saygı duyması ve yanınıza gelip birşeyler söyleyemeyecek kadar utangaç olmaları. Sizleri gördüklerinde utanıyorlar.Eskiden alışveriş için aynı HMV mağazasına giderdim ve heryerde new moon posterleri vardı,bende takip edileceğim diye endişe ettim,ama kasadaki adam bana bakmadı bile,heryerde posterlerin olduğu düşünüldüğünde bile.

Londrada ki paparazzilerden kaçmak ne kadar zor.
Geçenlerde Marks&spencer'a en iyi arkadaşımla birlikte iç çamaşırı almak için gittiğimde fotoğraflandığıma inanamıyorum. 5 feet uzaktaydılar-küçük güzel bir gün geçirecektik,ve beni don alırken resimlediler [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

yani gülüp geçebiliyorsun?
evet, önem arzeden tek şey insanların hikaye için ailemi aramaya başladıkları zaman. bu şekilde olur.%99 uyduruluyor. olay daha fazla şey raporlandığında bunun kariyerinizi daha fazla etkilemesi. siz sürekli dedikodu magazinlerindesiniz ve insanlar "o düzgün bir oyuncu değil, sadece dedikodu malzemesi"
diye düşünüyor.

odak noktasından dışarı çıkmak istiyormusun?
Bir film yapmak istiyorum.Çalışacak şekilde işler dönerse çok tatmin edici olurdu ve kostüme girmek yada makyaj yapmak zorunda kalmasam. monitör'ün arkasında durursunuz ve yönetmen için bile sorumluluğunuz yoktur.

geçenlerde belkide 30 yaşına kadar ölmüş olabileceğini söyledin. bu da neyin nesi?
şansın geçip gitmesinden bahsediyordum. harry potter için görüşmeler yaparken,düşünüyordum,hayatımda tüm bu şansı istemiyorum diye. yani ben saçmasapan biçimde şanslıyım ve evrenin ellerinden bir çeşit cezalandırma ,acı çekecekmiyim diye merak ediyorum ve 30 yaşımda falan ölecekmiyim. kadere inanmayı severim yani
hiçbirşey için sorumlu değilim!

water for elephants için hayvanlarla çalışıyorsun. nasıl birşey?
neredeyse hergün bir egzotik hayvanla çalışıyorum;buffalo ve filleri kafeslerine götrüdüğüm sahneler var.bu çılgınca, kolumdan dişsiz bir aslan tarafından ısırıldığımda olduğu gibi .onlar "önemli değil,herzaman bunu yapar" dediler bende "erm, tamam!..." der gibiydim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ama ona daha sert yaptırmak zorunda kaldılar çünkü çok nazik
davranıyordu ve sadece kolumu yalıyordu [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

nirvana filminde kurt cobain'i oynayacağın doğrumu?
Bazen böyle şeyler meydana çıkar. Nirvanayı severim ama onları biraz fazla severim-utanırdım. ve bütün o yorumları görüyorsunuz,courtney love'dan mesela ,diyor ki "ne b.k! o kesinlikle bu rol için yanlış" ve bende " buna hayır dedim seni salak!" der gibiyim. böyle bir teklif almadım.Birkere ,ben çok uzunum ve onun gibi şarkı söyleyemem ona hiç benzemiyorum. bu saçmalık

BİLİYORMUYDUNUZ?
Rob film için şekle girmek adına lady gaga'nın çalıştırıcısını tuttu. hala taylor gibi kaslı olduğunu düşünmüyoruz ama onun harika bir poker yüzü var !

çeviri:paramore
kaynak:mirror.uk

ALINTIDIR... !
http://kristenstewartturkey.yetkinforum.com
Damla*Kris
Moderatör
Moderatör
Damla*Kris

MesajKonu: Geri: Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.    Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 6:10 pm

bazı yerler çok komik don alırken görmüşler ahaha[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
saol cnm:D
Jells.
Admin
Admin
Jells.

MesajKonu: Geri: Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.    Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 6:18 pm

asıl başlığı görünce koptum.. abartmışlar sırtık
Damla*Kris
Moderatör
Moderatör
Damla*Kris

MesajKonu: Geri: Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.    Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 6:23 pm

bende başlığı görünce bunlar ne diyo diye ağzımı ayırıp baktım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Jells.
Admin
Admin
Jells.

MesajKonu: Geri: Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.    Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.  Icon_minitimePtsi Tem. 12, 2010 6:55 pm

shahahah sırtık

Robert:Sıradaki filmimde kadınları beceriyorum,edward bunu onaylamazdı.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Tutulma’da Robert’ın Edward’la Özdeşleştiği Sahne !
» October 2008: Popstar!Robert as Edward Cullen
» Robert Robert'a Karşı!