Kristen Stewart Türkiye | fan forum . KS
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz En seksi vampir konuştu 411595

En seksi vampir konuştu 07251020~En seksi vampir konuştu 07251059~En seksi vampir konuştu Hgff
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz En seksi vampir konuştu 411595

En seksi vampir konuştu 07251020~En seksi vampir konuştu 07251059~En seksi vampir konuştu Hgff
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen stewart Türkiye Fan Forum

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Kristen Stewart-tr Fan'a Hoşgeldiniz~
"Breaking Dawn" setinden gelen görüntüleri takip et.

En son konular
» YENİ ”On The Road” Still, Garrett
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:59 pm

» Twilight Çizimleri
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:55 pm

» Edward-Bella harika çizim <3
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:54 pm

» Taylor and Kristen Gif [Çok Ilgınç]
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:53 pm

» Eclipse Gif :D
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» edward bella komik çizim :D
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» Kristen kilo mu kaybetmiş ?
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:51 pm

» 06.05.11 MTV Movie Awards 2011 Red Carpet
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:47 pm

» Doğuştan shoplu bacaklar :))
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:45 pm

» Eski/Yeni ~ Kris-Rob
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:43 pm

» Var mısın yok musun?
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Cuma Eyl. 07, 2012 2:28 pm

» Bu filmi izledin mi?
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:45 am

» Elle France 2012
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:41 am

» Bir bahane bul üsttekini banla
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:39 am

» Üsttekini Işınla
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:01 am

» Zamanını En Güzel Kimle Geçirirsin?
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» E.S.N.Z.?
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» Yer misin yemez misin?
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:59 am

» Benden sonra kim yazar -2
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:58 am

» 2010'dan geri sayalım :) - 2
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:57 am

» ..........´yi Seviyorum!
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:56 am

» Şu Anda Kaçıncı Mesajınızı Yazıyorsunuz?
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Kahkaha Atmaca :D
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Şu An Ne Dinliyorsunuz .. ?
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:53 am

» Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:52 am

» Herkes Kendi Hakkında Bir Gerçek Sölesin
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» 1 Saat Sonra Ölecek Olsan Attaki Üyeye Ne Bırakırdın ?
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» En çok Hangi ülkeye gitmek isterdin
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» Şu Anda Mutlu Olmak İçin Neye İhtiyacın Var ?
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» 1,2,3 En Fazla Kaça Ulaşabiliriz - 2
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:48 am

» Hangisi? Soru- 21
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:43 am

» SWATH Türkiye DVD ve Blu-Ray Bilgileri
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:32 am

» Fan Yapımı Komik Robsten
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Çarş. Haz. 13, 2012 10:57 am

» Kristen Stewart Takes "Snow White" South Of The Border!
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 12, 2012 10:59 am

» “Snow White And The Huntsman”: Photocall In Madrid
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından Damla*Kris Paz Haz. 10, 2012 6:12 pm

» Charlize Theron and Kristen Stewart on Interview Magazine Cover
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Paz Haz. 10, 2012 12:38 pm

» Kristen Stewart's Epic Battle In New "Snow White And The Huntsman" Clip
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:59 am

» Kristen Stewart Premieres "Snow White And The Huntsman" In LA
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:56 am

» "Snow White And The Huntsman" World Premiere: Red Carpet Live Stream!
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:42 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Bring “Snow White" To Berlin
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:39 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Premiere "Snow White And The Huntsman"
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:36 am

» MTV Movie Awards 2012 Screencaps and Photos
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:51 pm

» Kristen Covers July 2012 Issue Of Vanity Fair
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:40 pm

» slm ben ebrar..
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:35 pm

» Kristen Stewart at "My Valentine" Video Premiere 13/04/12
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:16 pm

» Sitemiz tekrar aktif.
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 6:57 pm

» Rio dan yeni set fotoları
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından peri057 Perş. Ağus. 18, 2011 3:36 am

» Talor Lautner Gay :) Taklidi Yapıyor :)
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Çarş. Ağus. 03, 2011 2:19 am

» Robert Pattinson Debuts Hunky New Hairdo
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Çarş. Tem. 13, 2011 4:22 pm

» Kellan, Peter, Nikki & Elizabeth Baton Rouge'de Cocuk Klinigini Ziyaret etmis :)
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Salı Tem. 12, 2011 12:26 pm

» Kellan üstsüz tenis oynuyor :D
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Ptsi Tem. 11, 2011 9:31 pm

» Abduction Trailer Starring Taylor Lautner Official (HD)
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:29 pm

» Taylor Lautner Singing Miley Cyrus Song!
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:26 pm

» Robert Pattinson: Pie-In-The-Face Fun
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:22 pm

» Twilight's Taylor Lautner Rocks Out
En seksi vampir konuştu Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Tem. 11, 2011 4:03 pm

Similar topics

En seksi vampir konuştu

2 posters
YazarMesaj
narhın
Zathura
Zathura
narhın

En seksi vampir konuştu Empty
MesajKonu: En seksi vampir konuştu   En seksi vampir konuştu Icon_minitimeC.tesi Tem. 10, 2010 9:33 pm

Kadınların gözdesi Robert Pattinson, ‘Alacakaranlık Efsanesi: Tutulma’ adlı yeni filminin gösterime girmesiyle bir kez daha gündemde.Genç aktör yeni filmlerinde çalıştığı Uma Thurman ve Reese Witherspoon’la ilişkisini ve sevgilisi Kristin Stewart ile birlikte çalışmanın zorluklarını OK Dergisi’ne anlattı.

Duyduğumuza göre sette o kadar komikmişsiniz ki Taylor Lautner şakalarınız yüzünden sürekli çekim tekrarı yapmak zorunda kaldığınızı söylüyor...
Yok canım, hiç de komik değilim (gülüyor), espri olsun diye söylüyor. Röportajlarda çok somurtkan görünmeyeyim diye hakkımda böyle söylentiler yayıyorlar (kahkaha atıyor).

Ama sizin romantik bir vampir, Taylor’ın da kaslı bir kurt adam olması adeta bir karikatür gibi değil mi? Kameralar açık olmadığında bu konuda çok gülüyor olmalısınız.
Evet komik aslında, ama daha da komik olan gerçekte benim de en az onun kadar kaslı olmam gerektiği (gülüyor). Spor salonuna gidemiyorum, ne yapalım.

Yeni filmi keyifli yapan şeyler sizin için neler?
Sanırım oyuncu sayısının artması. İlk iki filmde sadece iki çift vardı ve fazlası yoktu. Bu kez oyuncu kadrosu çok genişliyor ve herkesin hikâyede önemli bir rolü var. Yani bu kez küçük rollerden oluşan kalabalık bir kadro söz konusu. Ayrıca bu filmde ilk ikisinden farklı olarak gösterişli kavga sahneleri var. Bu da bir Alacakaranlık filmi için farklı bir duruş.

Peki bu filmdeki en sevdiğiniz sahne hangisi?
Bella’nın Jacob’ı öptüğü bir sahne var. Af dilemek için geri dönüyor ve Edward da bu konuda çok anlayışlı davranıyor. Bunun çok hoş bir an olduğunu düşünüyorum. Tüm seri içinde kendimi Edward’la özdeşleştirdiğim tek sahne. Bunu yapabilecek çok erkek olduğunu sanmıyorum ve onun iyi bir adam olduğunun göstergesi benim için.

Sevdiğin kızı başka bir erkeğin öpmesini, ona sarılmasını izlemek zor ama değil mi?
Evet ama seri boyunca hep doğrusunu bildiğini düşünerek ikisi için de kararlar aldı. Yeni filmde her şeyi berbat ettiği bir karar alıyor. Bunun üzerine de tekrar Bella’nın kendisiyle olmasına karşılık her şeyi onun istediği gibi yapacağına söz veriyor. Tutulma’nın ana konularından biri bu. Bir daha onu hiçbir şeye zorlamayacağını söylüyor Edward ve bu sözünün de arkasında duruyor. Bella’nın ona dönüp dönmeyeceğini görmesi için beklemekten başka yapacak bir şeyi yok.

Hangisini tercih edersiniz, 1900’lerin ahlaki değerlerimi 2010’un mu?
Tabii ki 2010, sanırım...

Evlilik öncesi sekse inanıyor musunuz?
Bence o dönem herkes seks yapıyordu (kahkaha atıyor) ve bunu saklıyordu. Az sayıda insan evlenmeden seks yapmama kuralına uyuyordu. Bir kadının sürekli erkeğiyle dolaşması fikri bence çok saçma. Kızların edepli davranması erkeklerin ise gösteriş için samimi olmayan hareketlerde bulunmasından hoşlanmıyorum. Gerçekten bir centilmenseniz, zaten öyle davranırsınız. Ama bunu kurallar gereği yapıyorsanız bunda yanlış olan bir şeyler vardır.

Film için “Seks olmadan seksi olmayı başarıyor” demişşiniz, sizce bu durum bir ilişki için önemli mi?
O cümle bir tartışmada geçti ben de cevap veriyordum. “Filmin seksi olması gerekiyor ama hiç seks yapmıyorlar” şeklinde bir iddia vardı. Ben de “Neden seksi olması gerekiyor ki” dedim. Ayrıca iş beklentiyle dolu anlara geldiğinde bir seksilik var ve bu yüzden birçok hayranı bulunan bir film Alacakaranlık. Herkes birinin size duyduğu aşkın yeterince güçlü olup olmadığının anlaşıldığı o anı seviyor. Ayrıca sekse duyulan korku da filmi çekici kılıyor. İki taraf da daha önce seks yapmadıysa korku iki katına çıkıyor ve bunun hakkında dört kitap yazılmış, hem de kalın kitaplar. Bence insanlar uzun süre o anda kalmayı istiyor.

Edward karakteri hakkında ne düşünüyorsunuz?
Her şey çok doğal gelişiyor. Kendinden nefret eden, hiçbir şey için yeterince iyi olmadığını, yaşamayı hak etmediğini düşünen biri. Tüm replikleri, her hareketi zaten bunları yansıtıyor. O yüzden düşünmeyi bırakıp sadece yazılanı oynamanız gerekiyor. Ama seri ilerledikçe Edward için işler daha kolaylaşıyor ve geriye dönüp eskiyi hatırlamanız, onun için mutlu olmanız gerekiyor. Edward bir anti-kahraman ama diğer yandan da tuhaf bir şekilde öyle olduğunu kabul etmeyen bir süper kahraman. Bu tür inanılmaz güçlere sahip olmak çılgınca bir şey ama neredeyse yüz yıldır kimse için bir şey yapmamış çünkü yapmak istememiş. Hep mütevazı kalmak istiyor ve kendinden nefret ettiği için dünyanın onun farklı biri olduğunu bilmesini istemiyor.

Lisede nasıl bir öğrenciydiniz?
Sıkıcıydım. Ortalama...

Her gün çalışıyorsunuz çünkü bir yandan da başka bir filmde oynuyorsunuz değil mi?
Doğru...

‘Water for Elephants’ filminde Reese Witherspoon ile çalışıyorsunuz. Birlikte sahnelerinizi çekmeye başladınız mı?
Evet ilk sahnemizi çektik. Geçmişte ‘Vanity Fair’de birlikte oynadık. O filmde onun oğlunu oynuyordum şimdi de iki âşığı canlandırıyoruz. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

‘Bel Ami’de birlikte oynadığınız Uma Thurman hakkında neler diyeceksiniz?
Gerçekten harika, komik ve güçlü biri. Güçlü derken fiziksel güçten bahsediyorum. Filmde ben lider ruhlu bir erkeği oynuyorum ve o da karımı. Onu kendime boyun eğdirdiğim bir sahne vardı ve gerçekten tüm gücümü kullanmak zorunda kaldım. ‘Kill Bill’deki gibi gerçekten insan öldürebilecek kadar kuvvetli (gülüyor). İnanılmaz!

alıntıdır
~Whi$ne~
Moderatör
Moderatör
~Whi$ne~

En seksi vampir konuştu Empty
MesajKonu: Geri: En seksi vampir konuştu   En seksi vampir konuştu Icon_minitimePaz Tem. 11, 2010 8:35 pm

‘Water for Elephants’ filminde Reese Witherspoon ile çalışıyorsunuz. Birlikte sahnelerinizi çekmeye başladınız mı?
Evet ilk sahnemizi çektik. Geçmişte ‘Vanity Fair’de birlikte oynadık. O filmde onun oğlunu oynuyordum şimdi de iki âşığı canlandırıyoruz. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

‘Bel Ami’de birlikte oynadığınız Uma Thurman hakkında neler diyeceksiniz?
Gerçekten harika, komik ve güçlü biri. Güçlü derken fiziksel güçten bahsediyorum. Filmde ben lider ruhlu bir erkeği oynuyorum ve o da karımı. Onu kendime boyun eğdirdiğim bir sahne vardı ve gerçekten tüm gücümü kullanmak zorunda kaldım. ‘Kill Bill’deki gibi gerçekten insan öldürebilecek kadar kuvvetli (gülüyor). İnanılmaz!

süperrr..! sırtık sırtık [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

En seksi vampir konuştu
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  En seksi vampir konuştu
»  Vampir çılgınlığı esrar da yaptırdı
» Vampir mi Olucaksın Kristen?