Kristen Stewart Türkiye | fan forum . KS
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  411595

Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  07251020~Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  07251059~Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Hgff
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  411595

Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  07251020~Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  07251059~Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Hgff
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen stewart Türkiye Fan Forum

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Kristen Stewart-tr Fan'a Hoşgeldiniz~
"Breaking Dawn" setinden gelen görüntüleri takip et.

En son konular
» YENİ ”On The Road” Still, Garrett
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:59 pm

» Twilight Çizimleri
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:55 pm

» Edward-Bella harika çizim <3
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:54 pm

» Taylor and Kristen Gif [Çok Ilgınç]
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:53 pm

» Eclipse Gif :D
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» edward bella komik çizim :D
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» Kristen kilo mu kaybetmiş ?
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:51 pm

» 06.05.11 MTV Movie Awards 2011 Red Carpet
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:47 pm

» Doğuştan shoplu bacaklar :))
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:45 pm

» Eski/Yeni ~ Kris-Rob
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:43 pm

» Var mısın yok musun?
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Cuma Eyl. 07, 2012 2:28 pm

» Bu filmi izledin mi?
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:45 am

» Elle France 2012
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:41 am

» Bir bahane bul üsttekini banla
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:39 am

» Üsttekini Işınla
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:01 am

» Zamanını En Güzel Kimle Geçirirsin?
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» E.S.N.Z.?
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» Yer misin yemez misin?
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:59 am

» Benden sonra kim yazar -2
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:58 am

» 2010'dan geri sayalım :) - 2
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:57 am

» ..........´yi Seviyorum!
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:56 am

» Şu Anda Kaçıncı Mesajınızı Yazıyorsunuz?
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Kahkaha Atmaca :D
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Şu An Ne Dinliyorsunuz .. ?
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:53 am

» Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:52 am

» Herkes Kendi Hakkında Bir Gerçek Sölesin
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» 1 Saat Sonra Ölecek Olsan Attaki Üyeye Ne Bırakırdın ?
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» En çok Hangi ülkeye gitmek isterdin
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» Şu Anda Mutlu Olmak İçin Neye İhtiyacın Var ?
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» 1,2,3 En Fazla Kaça Ulaşabiliriz - 2
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:48 am

» Hangisi? Soru- 21
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:43 am

» SWATH Türkiye DVD ve Blu-Ray Bilgileri
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:32 am

» Fan Yapımı Komik Robsten
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Çarş. Haz. 13, 2012 10:57 am

» Kristen Stewart Takes "Snow White" South Of The Border!
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 12, 2012 10:59 am

» “Snow White And The Huntsman”: Photocall In Madrid
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından Damla*Kris Paz Haz. 10, 2012 6:12 pm

» Charlize Theron and Kristen Stewart on Interview Magazine Cover
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Paz Haz. 10, 2012 12:38 pm

» Kristen Stewart's Epic Battle In New "Snow White And The Huntsman" Clip
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:59 am

» Kristen Stewart Premieres "Snow White And The Huntsman" In LA
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:56 am

» "Snow White And The Huntsman" World Premiere: Red Carpet Live Stream!
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:42 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Bring “Snow White" To Berlin
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:39 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Premiere "Snow White And The Huntsman"
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:36 am

» MTV Movie Awards 2012 Screencaps and Photos
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:51 pm

» Kristen Covers July 2012 Issue Of Vanity Fair
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:40 pm

» slm ben ebrar..
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:35 pm

» Kristen Stewart at "My Valentine" Video Premiere 13/04/12
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:16 pm

» Sitemiz tekrar aktif.
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 6:57 pm

» Rio dan yeni set fotoları
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından peri057 Perş. Ağus. 18, 2011 3:36 am

» Talor Lautner Gay :) Taklidi Yapıyor :)
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Çarş. Ağus. 03, 2011 2:19 am

» Robert Pattinson Debuts Hunky New Hairdo
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Çarş. Tem. 13, 2011 4:22 pm

» Kellan, Peter, Nikki & Elizabeth Baton Rouge'de Cocuk Klinigini Ziyaret etmis :)
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Salı Tem. 12, 2011 12:26 pm

» Kellan üstsüz tenis oynuyor :D
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Ptsi Tem. 11, 2011 9:31 pm

» Abduction Trailer Starring Taylor Lautner Official (HD)
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:29 pm

» Taylor Lautner Singing Miley Cyrus Song!
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:26 pm

» Robert Pattinson: Pie-In-The-Face Fun
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:22 pm

» Twilight's Taylor Lautner Rocks Out
Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Tem. 11, 2011 4:03 pm

Similar topics

Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-

2 posters
YazarMesaj
Jells.
Admin
Admin
Jells.

Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Empty
MesajKonu: Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-    Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 5:33 pm

öncelikle geçmiş doğum günün kutlu olsunsen hiç yaşlanmayan bir karakteri oynadığında beri doğum günleriyle nasıl başa çıkıyorsun?
bir vampiri oynamak bende olması gerektiğinden daha hızlı yaşlanıyormuşum gibi hissettiriyor,çünkü her 6 ayda bir sete geri dönüyorum ve herkez şöyle diyor :" neler yapıyordun? bir yıl yaşlanmışın gibi görünüyor" 24 yaşıma bastım ve 35 yaşımda gibi hissediyorum

eclipse çok yakında vizyona giriyor. Fanların şaşıracağını düşünüyormusun?
Twilight daha çok edward ve bellaya odaklanmıştı ,new moon ise jacob'a. yani eclipse ilgin çünkü herkezin kendi yeri var ve seyirci edward bella ve jacob'ı birbirleriyle etkileşim içinde görebilirler.

Ve senin için bu sefer edward'ı oynamaktaki en büyük zorluk neydi?
edward eclipse'de farklı duygular yaşıyor. ilk iki filmde herkeze daha çok mesafeli ama şimdi dünyanın bir parçası olmak zorunda ve ilişkilerini korumak istiyorsa kayıtsız kalamaz.

favori bir sahnen varmı?

Bellanın beni jacobla aldattığını düşündüğü sahneyi seviyorum ve edward bununla başa çıkmak zorunda ve onu affetmek zorunda. bu en ilginç sahneydi.

david slade ile çalışmayı nasıl tarif edersin?

heyecan vericiydi, çünkü david geldi ve şunu söyledi:" gerçekten farklı birşey yapmak istiyorum" ve bence başarılı oldu.Eclipse ve diğerleri arasında büyük bir tezat var.

Etrafta Breaking dawn'ın 3 boyutlu olacağına dair dedikodular var. sen ne düşünüyorsun?
kendimi bütün gün boyunca 3 boyutlu görüyorum (gülüyor) sinemada 3 boyutlu olmasını hayal bile edemem, dürüt olmam gerekirse, ama bence bu havalı.

twilight efsanesi bitmeden önce hala biraz zaman var , ama bittiğinde nasıl hissedeciğini zannediyorsun?
filmler arasında, herzaman karakteri ne kadar fazla sevdiğimi unuturum. Edward'a geri dönebilmek çok rahatlatıcı ve düşkünlük yapıcı, her filmde performansımı ve deneyimimi geliştirmek. ama tüm bu deneyimi düşünmek çok zor.
herşey çok hızlı oldu ve o kadar kısa zamanda patladı ki ,sanki bir supernova gibi. sanırım tüm bunları işlemem bir 10 yılımı alacak.

breaking dawn'ı çekmeden önce ne yapacağını biliyormusun?
bel-ami'yi yeni bitirdim ve water for elephants filmine başladım

ve o filmlerde oynadığım roller nasıldı?
bel-ami'de empati beslenmesi imkansız bir parisliyi oynadım. ona iyilik eden kim olursa olsun hepsine kötü muamele yapıyor. ,ama sonunda çok parası oluyor, ki bu oldukça realistik (gülüyor)

peki ,gerçekten fillerle çalışıyormusun?
evet,bu harika bir hikaye.harika bir kadro, çok iyi bir yönetmen ve harikulade bir film. hiçbir özel efekt olmaksızın ama dikkatimi çeken şeylerden biride fillerdi.onlarla tanıştım ve onlarla çalışacağım.bu harika. fillerin mırıltı
çıkardığını bilirmidin? bunu farkettim (kedi gibi ay [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] )

Hangi karakterinden en çok şey öğrendin?
Edward dışında little ashes'da ki salvador dali demeliyim. gerçekten oyunculuğa olan gözlemimi değiştirdim.ama bence oynadığım her karakter kişiliğimi tanımladı

durmaksızın çalışıyormuşsun gibi görünüyor. hiç tatil planların varmı?
henüz değil. belki breaking danw'dan sonra, ama buna zorunlu değilmişim gibi hissediyorum.bu meslek tatilde olmak gibi,yada en azından bu zor bir iş değil.hergün çalışmaya gitmek harika birşey

hiç yalnız hissettinmi?
bunu düşündüm,hergün çalıştığımdan beri,bir bakıma izole edilmiş bir hayat yaşıyorum. yaptığım çoğu sohbet hep aynı şeyle ilgili ve insanlar bir bakıma nasıl davranmam gereitiğine dikta ediyor.

dünyadaki en ünlü aktör olarak değerlendiriliyorsun.tüm bu ilgi ile nasıl başa çıkıyorsun?
saklanmak için çok vakit harcıyorum.iyi günler ve kötü günler var,ve bu şeyler hakkında panik yapmamaya çalışıyorum.ama sanırım işi özel hayatımdan uzak tutmaya devam edicem,ve bununla birlikte,egom fazla etkilenmemiş olacak.iş için değilse londradan hiç çıkmam ama tüm zamanımı LA'de geçirdiğim ve hollywood partilerine gittiğim anlamına gelmez

ünlü biriyle hiç bir hayran anı yaşadınmı?

Bir keresinde LA'de bir restorant'a gittiğimde david ve victori beckham'ın yanına oturdum ve birazcık fan gibi davrandım

kimin david'in mi victoria'mı?
(gülüyor) ikisinede bu sadece benim için gerçek dışıydı

Başarının başından gitmediğini söyledin .ama peki ya "en seksi " ve "en iyi giyinen" değerlendirmeleri hakkında ne dersin . havalı değilmi?
Biliyorum ki gelecek sene o listede başka biri olacak. aslında,bu şeyler beni güldürüyor. bu sabah,spor salonundan çıkıyordum ve aniden sadece eski spor kıyafetlermi giydiğimi değil eski püskü spor ayakkabılarımıda giydiğimi farkettim ama aynı zamanda siyah çorapta giyiyordumiki parçalı suitlerle giydiklerinizden.bunun bazen en seksi yada en iyi giyineni iptal ettiğini düşünüyorum.

sana sorulan en garip soru nedir?

insanlar bana vampirlere inanıp inanmadığımı soruyorve inanmıyorum. bir başka biri diş fırçamın rengini sordu ve hatırlayamadım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

kendin hakkında okuduğun en garip şey nedir?
en iyi giyinen kişi seçildiğim şey. bunu kim düşünür, görünen o ki beni spor kıyafetlerimi giyerken hiç görmemiş. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

çeviri:paramore
kaynak:atrevida

A L I N T I D I R
http://kristenstewartturkey.yetkinforum.com
narhın
Zathura
Zathura
narhın

MesajKonu: Geri: Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-    Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 5:41 pm

bir başka biri diş fırçamın rengini sordu ve hatırlayamadım [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Jells.
Admin
Admin
Jells.

MesajKonu: Geri: Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-    Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  Icon_minitimePerş. Tem. 08, 2010 5:42 pm

ona çok güldüm Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  332192

asıl komik olan soru değil..

cevap Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-  332192
http://kristenstewartturkey.yetkinforum.com

Robert :david beckham,rolleri ve hayatı hakkında-atrevida ropörtajı-
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Robert’in Atrevida Dergisi Röportajı
» Robert Pattinson'ın Telepoche Dergisi ile Röportajı
» Robert Pattinson Hakkında Herşey Kitabı