Kristen Stewart Türkiye | fan forum . KS
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz Rob'n içten ve komik röportajı.  411595

Rob'n içten ve komik röportajı.  07251020~Rob'n içten ve komik röportajı.  07251059~Rob'n içten ve komik röportajı.  Hgff
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz Rob'n içten ve komik röportajı.  411595

Rob'n içten ve komik röportajı.  07251020~Rob'n içten ve komik röportajı.  07251059~Rob'n içten ve komik röportajı.  Hgff
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen stewart Türkiye Fan Forum

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Kristen Stewart-tr Fan'a Hoşgeldiniz~
"Breaking Dawn" setinden gelen görüntüleri takip et.

En son konular
» YENİ ”On The Road” Still, Garrett
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:59 pm

» Twilight Çizimleri
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:55 pm

» Edward-Bella harika çizim <3
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:54 pm

» Taylor and Kristen Gif [Çok Ilgınç]
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:53 pm

» Eclipse Gif :D
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» edward bella komik çizim :D
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» Kristen kilo mu kaybetmiş ?
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:51 pm

» 06.05.11 MTV Movie Awards 2011 Red Carpet
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:47 pm

» Doğuştan shoplu bacaklar :))
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:45 pm

» Eski/Yeni ~ Kris-Rob
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:43 pm

» Var mısın yok musun?
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Cuma Eyl. 07, 2012 2:28 pm

» Bu filmi izledin mi?
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:45 am

» Elle France 2012
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:41 am

» Bir bahane bul üsttekini banla
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:39 am

» Üsttekini Işınla
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:01 am

» Zamanını En Güzel Kimle Geçirirsin?
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» E.S.N.Z.?
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» Yer misin yemez misin?
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:59 am

» Benden sonra kim yazar -2
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:58 am

» 2010'dan geri sayalım :) - 2
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:57 am

» ..........´yi Seviyorum!
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:56 am

» Şu Anda Kaçıncı Mesajınızı Yazıyorsunuz?
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Kahkaha Atmaca :D
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Şu An Ne Dinliyorsunuz .. ?
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:53 am

» Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:52 am

» Herkes Kendi Hakkında Bir Gerçek Sölesin
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» 1 Saat Sonra Ölecek Olsan Attaki Üyeye Ne Bırakırdın ?
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» En çok Hangi ülkeye gitmek isterdin
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» Şu Anda Mutlu Olmak İçin Neye İhtiyacın Var ?
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» 1,2,3 En Fazla Kaça Ulaşabiliriz - 2
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:48 am

» Hangisi? Soru- 21
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:43 am

» SWATH Türkiye DVD ve Blu-Ray Bilgileri
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:32 am

» Fan Yapımı Komik Robsten
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Çarş. Haz. 13, 2012 10:57 am

» Kristen Stewart Takes "Snow White" South Of The Border!
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 12, 2012 10:59 am

» “Snow White And The Huntsman”: Photocall In Madrid
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından Damla*Kris Paz Haz. 10, 2012 6:12 pm

» Charlize Theron and Kristen Stewart on Interview Magazine Cover
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Paz Haz. 10, 2012 12:38 pm

» Kristen Stewart's Epic Battle In New "Snow White And The Huntsman" Clip
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:59 am

» Kristen Stewart Premieres "Snow White And The Huntsman" In LA
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:56 am

» "Snow White And The Huntsman" World Premiere: Red Carpet Live Stream!
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:42 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Bring “Snow White" To Berlin
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:39 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Premiere "Snow White And The Huntsman"
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:36 am

» MTV Movie Awards 2012 Screencaps and Photos
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:51 pm

» Kristen Covers July 2012 Issue Of Vanity Fair
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:40 pm

» slm ben ebrar..
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:35 pm

» Kristen Stewart at "My Valentine" Video Premiere 13/04/12
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:16 pm

» Sitemiz tekrar aktif.
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 6:57 pm

» Rio dan yeni set fotoları
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından peri057 Perş. Ağus. 18, 2011 3:36 am

» Talor Lautner Gay :) Taklidi Yapıyor :)
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Çarş. Ağus. 03, 2011 2:19 am

» Robert Pattinson Debuts Hunky New Hairdo
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Çarş. Tem. 13, 2011 4:22 pm

» Kellan, Peter, Nikki & Elizabeth Baton Rouge'de Cocuk Klinigini Ziyaret etmis :)
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Salı Tem. 12, 2011 12:26 pm

» Kellan üstsüz tenis oynuyor :D
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Ptsi Tem. 11, 2011 9:31 pm

» Abduction Trailer Starring Taylor Lautner Official (HD)
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:29 pm

» Taylor Lautner Singing Miley Cyrus Song!
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:26 pm

» Robert Pattinson: Pie-In-The-Face Fun
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:22 pm

» Twilight's Taylor Lautner Rocks Out
Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Tem. 11, 2011 4:03 pm

Similar topics

Rob'n içten ve komik röportajı.

YazarMesaj
Jells.
Admin
Admin
Jells.

Rob'n içten ve komik röportajı.  Empty
MesajKonu: Rob'n içten ve komik röportajı.    Rob'n içten ve komik röportajı.  Icon_minitimeSalı Tem. 06, 2010 10:02 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

breaking dawn'ın bill condon tarafından arka arkaya çekilmesi hakkında heyecanla beklediğin şey nedir
Bill condon olduğu için memnunum.onun işlerini seviyorum.Senaryoyu henüz okumadım ama seri bittiği için korkuyorum. öylesine harika bir güvenlik battaniyesiydi ki. bir ağ gibi. Yapacak bir başka twilight filminiz varken hata yapmayı kaldırabilirsiniz.Ondan sonra sanırım kendi başınıza kalırsınız. Breaking dawn filmlerinin birlikte bitirilecek olmasından dolayı memnunum.çünkü başka türlü araya bir başka filmi uydurmak oldukça zor olacaktı. sanki eclipse'de ne olduysa aklınızı daha önce olan yere geri döndürdüğünüz gibi.yaklaşık bir haftalık hazırlık sürem vardı. başlangıçta oldukça stresliydi. iki filmin birlikte bitirilmesiyle tüm zaman boyunca sadece karakterde kalabilirsiniz.

Çadır sahnesinde -ki en bahsedilen sahne- senin vampir karakterin elbette soğuk ,vücut sıcaklığından haberdar iken jacob eve gelip sana "senden daha sıcak olduğunu" söylüyor
bir bakıma garip bir sahneydi.oldukça zor.edward için inanılmaz derecede depresif (gülüyor).bu da onun inanılmaz derecede çekimsiz görünmesini sağlıyor.ama evvela anlamamıştım.bu yanında deliler gibi soğuk bir insanın bulunması gibi (gülüyor) berbattı.

taylor bize sahnede hep gülme krizi geçirdiğini söyledi
o sahneyi çektiğimizde çok garip bir odadaydım (gülüyor). Amerikan aksanında "Thoughts" kelimesine takıntı oluşturmaya başladım bu sanki kulağa "farts(osuruk)" gibi geliyor .bunu üzerimden bütün gün atamadım. açılış cümlesi şöyleydi "en azından düşüncelerini kendine saklayamazmısın?" o çadırda oturuyorum ve her bir dakikada o cümleye gülüyorum. taylor en nihayetinde "bu kelimeler aynı söylenmiyor bile . bu hiçte komik değil" dediği noktaya gelmişti.Sanırım yorgundum.Birbirimize patronluk tasladığımız bütün o sahneleri çok komik buldum.Bizim gençlik dergilerinde falan olduğumuzu düşünülürse...taylor her zaman üstsüzdü ,ve benim o küçük içimliğim var (gülüyor) birbirimize hep maço davranmaya çalışıyorum. bunun gerçekten komik olduğunu düşündüm.

üçünüzün arasındaki dinamiktan bahsedecek olursak jacob bu filmde bellayı öpüyor.
bu garip. sadece öpüşme sahnesini yaptıkları için değil- ben setteyken bunu hiç yapmadılar. bir gün boşluğum vardı.Gerçekten biri sizi aldatıyormuş gibi hissediyorsunuz (woohoo azcık kıskançlık sezdim [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] ) sonra sete geri dönüyorsun.ve neredeyse sürekli her sahneyi çektikten sonra onların bir işler karıştırdığından
şüpelendim .Bu sadece sürekli oldu- işe "ee nasıldı?" diye gelirdim.

karakterin edward 100 küsür yapında bir bakir mi ?
bence o ... kaç yaşındaydı o şimdi? 109-110 falan olmalı. alaskada ki bir başka vampirle tartışılır bir nokta vardı ilk kitapta. üstünden geçildi. ama tamamen açıklanıp açıklanmadığını ,bakir olup olmadığını hatırlayamıyorum.Sanırım fanlar öyle olduğuna inanıyor. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bu twilight filmlerinden beri ; sana seni hangi aşk filmlerinin etkilediğini sorabilirmiyim?
çok klişe gibi görünecek ama aileminki diyeceğim. Ailem annem 17 babamda 26 yaşındayken tanışmış. halada birlikteler. ben herkezin boşandığı bir çağda büyüdüm. ama film açısından ,herzaman acı dolu umutsuz aşk hikayelerini sevdim. muhtemelen hala genç olduğum için. "First name:carmen" adında bir godard filmi var. Fransızca
telaffuzunu yapmaya çalışmayacağım bile. Bunu herzaman en gerçek en ilham verici aşk hikayelerinden biri olarak düşündüm .izlemiştim.

kontakt lensler takılıyken oyunculuk yapmak ne kadar rahatsızlık verici?
Tamamen hissedemezsiniz. Terleyemezsiniz.eğer terlemeye başlarsanız yüzünüzdeki herşey paramparça olmaya başlar. Bir sahne için kendinizi psişe bile edemezsiniz. insanlar kontakt lenslerle nasıl sahne çekiyorlar bilmiyorum. ben sadece imkansız buluyorum.Edward karakteri herşeye karşı kendinizi tutma ve sınırlamayla ilgili.
çok coşkulu bir insan değil. Birçok performans gözlerinizle yapılmalı ve siz bu beceriyi kontakt lensleri takarak elimine ediyorsunuz. Ne zaman kontakt lens takmak zorunda olmadığım diğer filmler yaparsam ,rahat bir nefes alıyorum.

Breaking dawn'da sen baba oluyorsun ,bella ise bir vampir gelin. Kristen'e bir vampiri oynaması için verebileceğin tavsiyeler varmı. Bir babayı oynamak için yeterince olgun hissediyormusun?
Bu komik çünkü breaking dawn'da bazı sahnelerde babayı canlandırıyorum ve şimdi bir filmde bunu tasvir ediyorum.Bunu yaparken dehşete düştüm.O sahneler geldiğinde ne yapacağım bilmiyorum. makyaj yapmak ve kontakt lens takmak konusunda çok şikayet edip duruyordum. kristen ise "çok zavallısın . bunları aşmak zorundasın.neden sadece alışamıyorsun?" derdi. şimdi kristen'de o lensleri takmak zorunda.sonunda "nasıl olacağını anlayacaksın. sürekli çileden çıkacaksın" diyebileceğim. (kristende lens takıyor ama normal lensler daha rahattır tabi [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]) ki bu harika!

bir kızın erdemini korumaya çalışan edward gibi fazla erkek görmüyoruz. kendini hiç onunla bağdaştırıyormusun?.ne kadar eski kafalısın?
Sanırım daha fazla eski kafalı oldum. şimdiden orta yaşı devirdiğimi düşünmeye başladım(gülüyor) Birçok insanın olumlu erdemleri korumayı düşündürmek için bu gibi bir seri film yapıyor olmak oldukça güzel.birçok insan aslında filmlerin çocuklarına iyi örnek olduğunu düşünüyor.

Stephenie meyer ilk iki filmde olduğundan daha çok eclipse'deydi. nasıl birşeydi ?

bu korkutucu değildi.o gerçekten çok tatlı.Film çekimlerinin sonuna kadar farketmemiştim bile.ben sanki"stephenie hergün burdamıydı(gülüyor)" der gibiydim. ilginçti.o herzaman açık.Hiçbirzaman gelip bize birşeyleri zorlatmazdı.her soruyu cevaplamak için açıktı.

Geliştirme aşamasında olan "Unbound Captives" adında western tarzı bir film projen var.Neden western'den bu kadar çok etkilendin?
western filmleri izleyerek büyüdüm. babamın en sevdiği filmlerin hepsi western filmleri.Umarım bu film olur.bir araya getirmesi öylesine karmaşık bir film ki ,çünkü bir aksiyon filmi falan değil. hafifçe depresif romantik drama,yarısı komançide.bu kesinlikle farklı olacak. Karakterim benim için büyük bir genişleme yaratacak.

gitar çalıyorsun. müzik senin için ne kadar önemli.
gerçekten önemli.Tesadüfen ,kız kardeşim bir şarkıcı ve söz yazarı.oyunculukta yardım etti çünkü hiç belli bir ilgi alanım olmadı. Kayıtlarımı yayınlamaya başlamamın tek sebebi ,müzikte isim yapma umudum ve benimle ortaklık yapmak isteyen iyi insanlara sahip olmaktı. Sanırım oyunculukta isim yaparak ,kapıdan birkaç müzisyenle adım atabilirsiniz.Umarım sadece kendim için birkaç şey kaydedebilirim. satma fikri -yapmaya başladığınız anda-birçok yolda bu ölüp gider.O noktada bu çok korkutucu.Sonra herkez yargılamak zorunda hisseder kendini. ama eğer para kazanıyorsanız ve sadece kendiniz için yapıyorsanız ,o zaman yargılayacak kimse olmaz (bunların kompleksi diğer insanlar tarafından yargılanma korkusu zannımca [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.])

Twilight genç insanlar arasında çok popüler- jaden smith'de dahil. sen ergenlik yaşlarında ne tarz kitaplar okur ,hangi tarz müzikten hoşlanırdın?
Yazar Martin Amis'e takıntılıydım gençken. herşeyi okudum. kitapçıya gittiğim her seferinde,başka kitaplarıda varmı diye bakardım. onun kitaplarının birkaç versiyonunu alırdım..Martin,Van morrison ve jimi hendrix -bunlar benim insanlarımdı ben büyürken. onların bütün işlerini takıntılı biçimde koleksiyon yaptım.
Jaden smith'in twilight'tan hoşlanmasında komik birşeyler var.Bunu itiraf etmeye istekli ilk adam gibi (gülüyor)

Bugüne kadar senin için hayat değiştiren bir deneyimin hangisiydi?
Orta okulda taşınmamız. İlk okulumdan atılmıştım.Londradaki bütün okullarda bir sistem var ,bir okuldan diğerine gittim ve sonra üniversiteye.Herkez aynı okula gitti.ama ben kovuldum. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Sonunda sanat okuluna gitmemle sonuçlandı ki bu başıma gelen en iyi şeydi.

neden okuldan atıldın?
Sır (gülüyor)

ALINTIDIRR
http://kristenstewartturkey.yetkinforum.com

Rob'n içten ve komik röportajı.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» hollywood acccess röportajı "rab ve taylor" çok komik :D
» Komik Photoshop
» Komik espiriler