Kristen Stewart Türkiye | fan forum . KS
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI 411595

XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI 07251020~XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI 07251059~XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Hgff
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI 411595

XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI 07251020~XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI 07251059~XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Hgff
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen stewart Türkiye Fan Forum

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Kristen Stewart-tr Fan'a Hoşgeldiniz~
"Breaking Dawn" setinden gelen görüntüleri takip et.

En son konular
» YENİ ”On The Road” Still, Garrett
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:59 pm

» Twilight Çizimleri
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:55 pm

» Edward-Bella harika çizim <3
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:54 pm

» Taylor and Kristen Gif [Çok Ilgınç]
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:53 pm

» Eclipse Gif :D
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» edward bella komik çizim :D
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» Kristen kilo mu kaybetmiş ?
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:51 pm

» 06.05.11 MTV Movie Awards 2011 Red Carpet
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:47 pm

» Doğuştan shoplu bacaklar :))
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:45 pm

» Eski/Yeni ~ Kris-Rob
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:43 pm

» Var mısın yok musun?
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Cuma Eyl. 07, 2012 2:28 pm

» Bu filmi izledin mi?
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:45 am

» Elle France 2012
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:41 am

» Bir bahane bul üsttekini banla
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:39 am

» Üsttekini Işınla
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:01 am

» Zamanını En Güzel Kimle Geçirirsin?
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» E.S.N.Z.?
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» Yer misin yemez misin?
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:59 am

» Benden sonra kim yazar -2
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:58 am

» 2010'dan geri sayalım :) - 2
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:57 am

» ..........´yi Seviyorum!
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:56 am

» Şu Anda Kaçıncı Mesajınızı Yazıyorsunuz?
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Kahkaha Atmaca :D
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Şu An Ne Dinliyorsunuz .. ?
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:53 am

» Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:52 am

» Herkes Kendi Hakkında Bir Gerçek Sölesin
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» 1 Saat Sonra Ölecek Olsan Attaki Üyeye Ne Bırakırdın ?
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» En çok Hangi ülkeye gitmek isterdin
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» Şu Anda Mutlu Olmak İçin Neye İhtiyacın Var ?
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» 1,2,3 En Fazla Kaça Ulaşabiliriz - 2
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:48 am

» Hangisi? Soru- 21
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:43 am

» SWATH Türkiye DVD ve Blu-Ray Bilgileri
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:32 am

» Fan Yapımı Komik Robsten
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Çarş. Haz. 13, 2012 10:57 am

» Kristen Stewart Takes "Snow White" South Of The Border!
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 12, 2012 10:59 am

» “Snow White And The Huntsman”: Photocall In Madrid
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından Damla*Kris Paz Haz. 10, 2012 6:12 pm

» Charlize Theron and Kristen Stewart on Interview Magazine Cover
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Paz Haz. 10, 2012 12:38 pm

» Kristen Stewart's Epic Battle In New "Snow White And The Huntsman" Clip
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:59 am

» Kristen Stewart Premieres "Snow White And The Huntsman" In LA
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:56 am

» "Snow White And The Huntsman" World Premiere: Red Carpet Live Stream!
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:42 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Bring “Snow White" To Berlin
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:39 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Premiere "Snow White And The Huntsman"
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:36 am

» MTV Movie Awards 2012 Screencaps and Photos
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:51 pm

» Kristen Covers July 2012 Issue Of Vanity Fair
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:40 pm

» slm ben ebrar..
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:35 pm

» Kristen Stewart at "My Valentine" Video Premiere 13/04/12
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:16 pm

» Sitemiz tekrar aktif.
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 6:57 pm

» Rio dan yeni set fotoları
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından peri057 Perş. Ağus. 18, 2011 3:36 am

» Talor Lautner Gay :) Taklidi Yapıyor :)
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Çarş. Ağus. 03, 2011 2:19 am

» Robert Pattinson Debuts Hunky New Hairdo
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Çarş. Tem. 13, 2011 4:22 pm

» Kellan, Peter, Nikki & Elizabeth Baton Rouge'de Cocuk Klinigini Ziyaret etmis :)
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Salı Tem. 12, 2011 12:26 pm

» Kellan üstsüz tenis oynuyor :D
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Ptsi Tem. 11, 2011 9:31 pm

» Abduction Trailer Starring Taylor Lautner Official (HD)
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:29 pm

» Taylor Lautner Singing Miley Cyrus Song!
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:26 pm

» Robert Pattinson: Pie-In-The-Face Fun
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:22 pm

» Twilight's Taylor Lautner Rocks Out
XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Tem. 11, 2011 4:03 pm

Similar topics

XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI

YazarMesaj
Jells.
Admin
Admin
Jells.

XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Empty
MesajKonu: XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI   XAVIER SAMUEL INTERVIEW RÖPORTAJI Icon_minitimeSalı Tem. 06, 2010 5:23 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Eğer doğaüstü olan bu Twilight serisinin herhangi bir kısmının gerçek olduğuna inanacaksanız; kara kara düşünmeye gerek yok! Tabi ki bu süper yakışıklı erkekler gerçek. Ama iş Washington-Forks’taki uygun bekar erkeklere geldiği zaman her birinin sakladığı farklı farklı gizemleri olduğu ortaya çıkıyor.

Haziran ayında tüm dünyada gösterime girecek olan Twilight serisinin üçüncüsünde karşımıza çıkan son yakışıklı 26 yaşındaki Avustralya doğumlu aktör Xavier Samuel. Eclipse’deki Edward, Jacob ve onların karşı konulamaz biçimde aşık oldukları Bella arasındaki aşk üçgeni, kötü kalpli kızıl saçlı vampir Victoria tarafından yaratılan yeni doğan ordusu ile mücadelenin ortasında yer alıyor. Xavier Samuel, Victoria’nın yeni doğan ordusunun başındaki vampiri Riley’i canlandırıyor. Eclipse’in yönetmeni David Slade, “Onun Riley karakteri için seçmelere katıldığı kısa videosunu gördüğüm anda onda farklı bir şey olduğunu anlamıştım." Tam olarak anlatılamaz ya da tarif edilemez ama izlemesi inanılmaz zevkli. Hatta şimdiden kendisi Twilight hayranları arasında popüler olmaya başladı. Sonuna kadar Team Edward olduğunu söyleyen hayranların bir kısmının aklının karışmasına sebep oldu.

Xavier, Eclipse’e ilave olarak Roland Emmerich’in yeni çıkacak olan politik filmi Anonymous’ta da yer alıyor. Eclipse’deki rol arkadaşı Bryce Dallas Howard, Avustralya’ya ailesini ziyaret etmek üzere dönen aktör ile yeniden buluştu.

Bryce: Evet artık Eclipsem ile birlikte diğer tarafta sayılırsın, her şey senin için nasıldı? Biraz vahşice değil mi?

Xavier: Evet biraz. O kadar olasılıksız ki sanki başına yıldırım isabet etmiş gibi.

Bryce: Eclipse senin ilk Amerikan filmindi; değil mi?

Xavier: Evet. Bir süredir Amerikan filmleri için seçmelere giriyordum, ama bir şekilde seçmelere videolarımı laf olsun diye yolluyor gibiydim. Birisinden haber alınca gerçekten çok şaşırdım.

Bryce: Eclipse çekimleri sırasında kızların etrafında çılgına dönmüş olmalarını görmek gerçekten benim açımdan inanılmazdı. Kızlar seni görünce neredeyse akıllarını kaybediyorlar. Ve sette diğer herkes gibi sen de bunu büyük bir olgunlukla ve minnettarlıkla karşıladın. Tüm bunlar karşısında şaşırmadın mı?

Xavier: Kesinlikle biraz garip bir durum öyle değil mi? Bu kadar ilgi odağı olmak… Ben diğer ekip üyeleri kadar öyle mikroskop altında değilim; o yüzden de radardan bir nebze kaçabiliyorum. Ama yine de bu kadar ilgi benim için de çok yeni bir şey.

Bryce: Kadınların sana, saçlarına ve aksanına verdikleri tepkileri izlemek gerçekten ilginç.

Xavier: Saçım ve aksanım benim temel özelliklerimden.

Bryce: Kesinlikle doğru. Hatırlar mısın bir gün Avustralya aksanıyla konuşmaya çalışmıştım. Sen de olmadı, Avustralya aksanıyla yapmak istiyorsan baştan başlamamız gerek demiştin. Kendi kafandan uydurduğun şekilde olmaz demiştin.

Xavier: Sana birkaç ders verebilirim.

Bryce: (Avustralya aksanıyla) Merhaba dostum! Ne kadar da kanlısın böyle.

Xavier: Son seferinden çok daha iyi. Oluyor gibi.

Bryce: Gerçekten mi?

Xavier: Çalışıyor musun?

Bryce: Hayır. Sadece içimden gelenler. Bir şeyleri yakalamış olmalıyım. Biliyorum ki sen bir aktör olarak çok iyi şekilde eğitildin ve hala daha tiyatro yapmaya da devam ediyorsun. Ama şu an sana film tekliflerinin gelmeye başladığı değişik bir zamandasın. Tüm bunları nasıl yöneteceksin?

Xavier: Hımm gerçekten yapmayı çok sevdiğim şey olan tiyatroda yer almak için zaman bulmakla alakalı. Ama şu anda planlanmış bir programın içerisine girmiş vaziyetteyim ve ne zaman onu yapmak için fırsat bulabilirim bilmiyorum. Şu anda sadece hayran olduğum ve benim aktörlük kariyerimin gelişmesini sağlayacak kişilerle çalışmaktan zevk alıyorum. Ama tabi yapması gerçekten çok keyifli olacak gelişmekte olan bir sürü Avustralyalı tiyatro taslakları var. Ayrıca yeni bir Avustralya filmi yapmanın çok güzel olacağını düşünüyorum. Tabi ki Avustralya’daki gelişmeleri takip etmeye devam edeceğim. Bu benim bir numaralı önceliğim. Çok fazla ilgi çekici imkan var. Ben sadece beni geliştirecek tecrübelerin içerisinde yer almak istiyorum. Avustralya’da oynadığım rollerin büyük kısmı yan komşunuz olabilecek kişilerdi. O yüzden kanlı bir Macbeth senaryosundaki gibi bir kötü karakteri oynamak çok zevkliydi. Ama bir yerde de bu kadar büyük bir yapımın içerisinde yer almak göz korkutucu. Benim Avustralya’da yer aldığım yapımların tamamı daha küçük bütçeli filmlerdi o yüzden bu konuda daha önce referansım yoktu.

Bryce: Avustralya’dan çok iyi aktörler geldi. Senin de çalıştığın Mia Wasikowska gibi süper bir aktör ile çalışma şansı buldum ve çok keyif aldım. Avustralyalı aktörlerin bir nevi kabile gibi olduklarını düşünüyor musun?

Xavier: Evet. Tarikat gibi gizli toplantılar düzenliyoruz. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bryce: Hollywood’u nasıl ele geçirdiğiniz hakkında konuşacak mısın? Bu beni asla şaşırtmaz çünkü şu anda olanlar bu.

Xavier: Los Angeles’da o kadar fazla Avustralyalı aktör tanımıyorum. Birkaç tane var. Arada sırada bir araya geliyoruz ama tabi ki buna birlik ya da ekip denemez.

Bryce: Son dönemde Avustralyalı aktörlerle çalıştığım için bir şeyi fark ettim. Sen, Mia, Sam Worthington- daha doğrusu Restless’i yöneten Gus Van Sant- ve tabi Nicole Kidman; sizler gerçekten çok güçlü ve azimlisiniz. Bilmiyorum bu Avustralya’nın arazisinden mi yoksa sizin aktörlük eğitiminizin tarzından mı kaynaklanıyor; ama kesinlikle biz Amerikan aktörlerinin sizlerden öğrenmesi gereken bir şey. Bir de tabi şükran duygunuz.

Xavier: Hımmm sanırım bu aldığımız aktörlük eğitiminden ve tabi az sayıda ve aralıklarla yapılan filmlerden kaynaklanıyor. Avustralya’da bir seçmeye katılmak nadir olan bir şeydir. O kadar fazla imkan yok. Sanırım bu sebeple şöyle bir mantalite yerleşiyor; ne zaman oyunculuk yapma fırsatı bulursan o zaman elindeki her şeyi göster. Bu düşünce tarzınızı Amerikan yarışlarına soktuğunuzda, bir haftada hatırı sayılır sayıda seçmeye katıldığınızı düşünecek olursanız sizin başarılı olma ihtimaliniz diğerlerine kıyasla artıyor. Eclipse gibi bir filmde yer almak gerçekten çok büyük bir fırsat ve kesinlikle saygı duymanız gereken inanılmaz bir hayran kitlesi var. O yüzden sanırım elimden gelenin en iyisini yapmazsam akşam yatağa yattığımda uyuyamam. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bryce: İlk işimi yaptığımda ben de aynen böyle hissediyordum.

Xavier: Ve şimdi de biraz daha her konuda rahat davranıyorsun; değil mi?

Bryce: Hayır. Tamam biliyorum ki ben A Tipiyim. Amerika’ya geri dönmeden önce yanında getirmen gerekenlerin listesini yap ki bir şeyleri burada unutma. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Xavier: Olur yaparım.

Bryce: Bunu senin için yaptığım zamanı hatırlıyor musun?

Xavier: Evet Bryce.

Bryce: Bu süper. Çünkü çok uzağa gidiyorsun ve hiçbir şeyi unutmak istemezsin.

Xavier: Tamam liste yapacağım. Yaptığım listeyi sana e-mail ile göndermemi ister misin; böylelikle ilave edilmesi gereken bir şey olup olmadığına bakabilirsin. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bryce: Evet. Bu arada göndereceğin mailin konu kısmına dikkatimi çekecek bir şeyler yazmayı ihmal etme. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Tamam pekala konuşmayı tamamlamadan önce bizlere Vancouver’da rakunla yaşadığın tecrübeyi anlatır mısın?

Xavier: Pekala. Yarı vampir yarı rakun bir yaratığa dönüşmedim ama Stanley Park’ta bir rakun tarafından saldırıya uğradım. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Onların gececi hayvanlardan olduğunu bilmiyordum.

Bryce: Rakunların gececi olduklarını bilmez misin?

Xavier: Hayır. Ve bunun çılgınca gri gözleri vardı.

Bryce: Bir de onlarda göz tembelliği vardır. İlk bakışta onların nereye doğru baktıklarını anlayamazsın.

Xavier: Evet. Neyse hatırlıyorsundur; birkaç fotoğraf çekme fırsatı için rakunun yanına oturdum. Sen bir iki fotoğrafımızı çektin. Birisinde ben böyle mutlu mesut yanında sırıtarak oturuyorum ve bir sonraki fotoğrafta üzerime atlayan o tüy yumağıyla mücadele ediyorum. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.] Parmağımı ısırdı. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bryce: Kanamıştı.

Xavier: Evet kanadı. Rakun parmağımı ısırdı ve kanattı.

Bryce: Ama bu seni farklı bir versiyon kurt adam yapmayacağı gibi değişik bir vampir de yapmaz. Ama hatırlarsan ben de yardım etmek adına hiçbir şey yapamamış sadece iPhone’um ile fotoğraf çekmeye devam etmiştim.

Xavier: Evet bana tıbbi bir müdahalede bulunmak yerine poz çekmeye devam ediyordun.

Bryce: Ama güzel fotoğraflar çektim. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Xavier: Belki de bundan sonra sadece iç mekanlarda birbirimizle görüşmeliyiz. [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bryce: Bilge kadın Madonna’nın dediği gibi. “Sen yeteneğinin sahibi değil sadece yöneticisisin.” [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Xavier: Sevdim bunu. Bunu unutmayacağım.

Bryce: Güzel değil mi? Sanırım Oprah’ta söylemişti.

Xavier: Hımm sanırım o bölümü kaçırmışım.
http://kristenstewartturkey.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Xavier Samuel @NY , 14 eylül
» Xavier Samuel & Shermin Shahrivar
»  Xavier Samuel'ın Yeni Filminden