Kristen Stewart Türkiye | fan forum . KS
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 411595

Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 07251020~Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 07251059~Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Hgff
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 411595

Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 07251020~Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 07251059~Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Hgff
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen stewart Türkiye Fan Forum

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Kristen Stewart-tr Fan'a Hoşgeldiniz~
"Breaking Dawn" setinden gelen görüntüleri takip et.

En son konular
» YENİ ”On The Road” Still, Garrett
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:59 pm

» Twilight Çizimleri
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:55 pm

» Edward-Bella harika çizim <3
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:54 pm

» Taylor and Kristen Gif [Çok Ilgınç]
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:53 pm

» Eclipse Gif :D
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» edward bella komik çizim :D
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» Kristen kilo mu kaybetmiş ?
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:51 pm

» 06.05.11 MTV Movie Awards 2011 Red Carpet
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:47 pm

» Doğuştan shoplu bacaklar :))
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:45 pm

» Eski/Yeni ~ Kris-Rob
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:43 pm

» Var mısın yok musun?
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Cuma Eyl. 07, 2012 2:28 pm

» Bu filmi izledin mi?
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:45 am

» Elle France 2012
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:41 am

» Bir bahane bul üsttekini banla
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:39 am

» Üsttekini Işınla
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:01 am

» Zamanını En Güzel Kimle Geçirirsin?
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» E.S.N.Z.?
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» Yer misin yemez misin?
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:59 am

» Benden sonra kim yazar -2
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:58 am

» 2010'dan geri sayalım :) - 2
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:57 am

» ..........´yi Seviyorum!
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:56 am

» Şu Anda Kaçıncı Mesajınızı Yazıyorsunuz?
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Kahkaha Atmaca :D
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Şu An Ne Dinliyorsunuz .. ?
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:53 am

» Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:52 am

» Herkes Kendi Hakkında Bir Gerçek Sölesin
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» 1 Saat Sonra Ölecek Olsan Attaki Üyeye Ne Bırakırdın ?
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» En çok Hangi ülkeye gitmek isterdin
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» Şu Anda Mutlu Olmak İçin Neye İhtiyacın Var ?
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» 1,2,3 En Fazla Kaça Ulaşabiliriz - 2
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:48 am

» Hangisi? Soru- 21
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:43 am

» SWATH Türkiye DVD ve Blu-Ray Bilgileri
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:32 am

» Fan Yapımı Komik Robsten
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Çarş. Haz. 13, 2012 10:57 am

» Kristen Stewart Takes "Snow White" South Of The Border!
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 12, 2012 10:59 am

» “Snow White And The Huntsman”: Photocall In Madrid
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından Damla*Kris Paz Haz. 10, 2012 6:12 pm

» Charlize Theron and Kristen Stewart on Interview Magazine Cover
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Paz Haz. 10, 2012 12:38 pm

» Kristen Stewart's Epic Battle In New "Snow White And The Huntsman" Clip
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:59 am

» Kristen Stewart Premieres "Snow White And The Huntsman" In LA
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:56 am

» "Snow White And The Huntsman" World Premiere: Red Carpet Live Stream!
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:42 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Bring “Snow White" To Berlin
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:39 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Premiere "Snow White And The Huntsman"
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:36 am

» MTV Movie Awards 2012 Screencaps and Photos
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:51 pm

» Kristen Covers July 2012 Issue Of Vanity Fair
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:40 pm

» slm ben ebrar..
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:35 pm

» Kristen Stewart at "My Valentine" Video Premiere 13/04/12
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:16 pm

» Sitemiz tekrar aktif.
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 6:57 pm

» Rio dan yeni set fotoları
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından peri057 Perş. Ağus. 18, 2011 3:36 am

» Talor Lautner Gay :) Taklidi Yapıyor :)
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Çarş. Ağus. 03, 2011 2:19 am

» Robert Pattinson Debuts Hunky New Hairdo
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Çarş. Tem. 13, 2011 4:22 pm

» Kellan, Peter, Nikki & Elizabeth Baton Rouge'de Cocuk Klinigini Ziyaret etmis :)
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Salı Tem. 12, 2011 12:26 pm

» Kellan üstsüz tenis oynuyor :D
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Ptsi Tem. 11, 2011 9:31 pm

» Abduction Trailer Starring Taylor Lautner Official (HD)
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:29 pm

» Taylor Lautner Singing Miley Cyrus Song!
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:26 pm

» Robert Pattinson: Pie-In-The-Face Fun
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:22 pm

» Twilight's Taylor Lautner Rocks Out
Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Tem. 11, 2011 4:03 pm

Similar topics

Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın

+15
Distress
DileKris
gossipgirl
ZeYNeP
***KStew***
nurseda*
"VampiRe qirL"
♥ Robsten~
>>KriStew<<
~Whi$ne~
[.Stewy.]
nurcann_kris
narhın
Jells.
FearLess
19 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
YazarMesaj
FearLess
The Messengers
The Messengers
FearLess

Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Empty
MesajKonu: Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın    Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Tem. 05, 2010 7:45 pm

Konunun ilk mesajı :

Oyun cok acık.
Suan hangi sarkıyı dinliyorsanız o sarkıdan bir cümle yazacaksınız (:

Baslıyorum (:

Hey Stephen..

YazarMesaj
Jells.
Admin
Admin
Jells.

MesajKonu: Geri: Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın    Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 12:23 am

hazin bir siyaha boyandı bulutlar ikimze ağlar bu nazlı yağmurlar
umudum azaldı geçiyor zamamnlar ayrılık efendi kulu biz aşıklar
ellerin avcumda soldu yaralı bir ürkek kuştu biten bir aşktan çırpınıp uçtu
http://kristenstewartturkey.yetkinforum.com
[.Stewy.]
Admin
Admin
[.Stewy.]

MesajKonu: Geri: Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın    Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 12:37 am

Ayça sen ne dinliyon kızım,ağlatıcan beni :/

Jai ho,you are the reason that i breathe,Jai ho,you are the reason that i sill believe.
Jells.
Admin
Admin
Jells.

MesajKonu: Geri: Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın    Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 12:41 am

tarkanın kayıp parçası ya. çok duygusal ://
[.Stewy.]
Admin
Admin
[.Stewy.]

MesajKonu: Geri: Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın    Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 12:49 am

Ben Tarkan şarkılarında ağlayamıyorum,adamın sesinde öyle bi coşku var ki yani..

Dinlediğim şarkının sözü yok,klasik müzik sırtık
Jells.
Admin
Admin
Jells.

MesajKonu: Geri: Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın    Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 12:50 am

bu feci ağlatıo olum
[.Stewy.]
Admin
Admin
[.Stewy.]

MesajKonu: Geri: Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın    Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 12:50 am

Ben de dinliyim bari
Jells.
Admin
Admin
Jells.

MesajKonu: Geri: Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın    Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 12:51 am

dnle dnle
[.Stewy.]
Admin
Admin
[.Stewy.]

MesajKonu: Geri: Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın    Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 12:54 am

Oha bu parça çok duygusal be :'/
Jells.
Admin
Admin
Jells.

MesajKonu: Geri: Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın    Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 12:55 am

acaip ya
bunalıma grdim vala
[.Stewy.]
Admin
Admin
[.Stewy.]

MesajKonu: Geri: Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın    Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 12:56 am

Helal Tarkan'a,ilk kez beni ağlattı.Bi de gündüz gece miydi neydi öle bi şarkısı vardı.Onda ağlamıyodum ama.
Jells.
Admin
Admin
Jells.

MesajKonu: Geri: Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın    Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 12:57 am

ne bileiim
ben tarkan falan dnlemem
arabada radyoda çalmıştı
1 aydır dnliorum sırtık
[.Stewy.]
Admin
Admin
[.Stewy.]

MesajKonu: Geri: Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın    Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 12:59 am

Oh sırtık Ben bi şarkıya taktım mı kafayı bozuyorum.Morning After Dark die bi şarkıya sardım okulda açıyorum,evde açıyorum,arkadaşıma gidersem orda açıyorum.kafayı bozdum.Ama insan bi süre sonra sıkılıyo ya :S
Jells.
Admin
Admin
Jells.

MesajKonu: Geri: Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın    Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 1:06 am

kusana kadar dnlerim ben sırtık
[.Stewy.]
Admin
Admin
[.Stewy.]

MesajKonu: Geri: Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın    Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 1:07 am

Ahaha,benim başım ağrıyana kadar dinlerim sonra başım davul gibi olur. sırtık
Jells.
Admin
Admin
Jells.

MesajKonu: Geri: Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın    Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 1:10 am

azıcık zamanından ayır da, öldüm mü kaldım mı sor arasııra adımı kalbine yaz bni unutmaa dırırıırtıtırırıırıır
[.Stewy.]
Admin
Admin
[.Stewy.]

MesajKonu: Geri: Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın    Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 1:11 am

On that stary stary night..
Jells.
Admin
Admin
Jells.

MesajKonu: Geri: Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın    Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 1:17 am

I need somebody to love

gibi bişiler dio sırtık
[.Stewy.]
Admin
Admin
[.Stewy.]

MesajKonu: Geri: Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın    Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 1:18 am

Hani Cherie telefon kulübesine gidiyodu ya orda ''Stary stary night'' diye bi şarkı çalıyodu ben onu dinliyom çok güzel sırtık
Jells.
Admin
Admin
Jells.

MesajKonu: Geri: Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın    Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 1:19 am

evet evet o çok güzel sırtık

is a big big world
[.Stewy.]
Admin
Admin
[.Stewy.]

MesajKonu: Geri: Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın    Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 1:26 am

Crimson n clover,over n over sırtık
Jells.
Admin
Admin
Jells.

MesajKonu: Geri: Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın    Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 1:29 am

ı sad betterrrr
~Whi$ne~
Moderatör
Moderatör
~Whi$ne~

MesajKonu: Geri: Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın    Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 10:10 am

gur gur gır gır gur gur sırtık sırtık
>>KriStew<<
Moderatör
Moderatör
>>KriStew<<

MesajKonu: Geri: Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın    Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 1:17 pm

gel gel güzelim gel gel acımıycakk =))
ZeYNeP
yeni üye
yeni üye
ZeYNeP

MesajKonu: Geri: Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın    Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 4:14 pm

gooo tonightt!!!
gossipgirl
yeni üye
yeni üye
gossipgirl

MesajKonu: Geri: Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın    Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın  - Sayfa 5 Icon_minitimePtsi Ağus. 23, 2010 6:28 pm

papy papy :)
https://www.facebook.com/pages/Robert-Pattinson/106395569401534?r

Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın
5 sayfadaki 6 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki
 Similar topics
-
» En son ağzından çıkan cümle
» Yazın En Büyük 10 Filmi