Kristen Stewart Türkiye | fan forum . KS
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz Eclipse' in Yeni Yıldızları 411595

Eclipse' in Yeni Yıldızları 07251020~Eclipse' in Yeni Yıldızları 07251059~Eclipse' in Yeni Yıldızları Hgff
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz Eclipse' in Yeni Yıldızları 411595

Eclipse' in Yeni Yıldızları 07251020~Eclipse' in Yeni Yıldızları 07251059~Eclipse' in Yeni Yıldızları Hgff
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen stewart Türkiye Fan Forum

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Kristen Stewart-tr Fan'a Hoşgeldiniz~
"Breaking Dawn" setinden gelen görüntüleri takip et.

En son konular
» YENİ ”On The Road” Still, Garrett
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:59 pm

» Twilight Çizimleri
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:55 pm

» Edward-Bella harika çizim <3
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:54 pm

» Taylor and Kristen Gif [Çok Ilgınç]
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:53 pm

» Eclipse Gif :D
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» edward bella komik çizim :D
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» Kristen kilo mu kaybetmiş ?
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:51 pm

» 06.05.11 MTV Movie Awards 2011 Red Carpet
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:47 pm

» Doğuştan shoplu bacaklar :))
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:45 pm

» Eski/Yeni ~ Kris-Rob
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:43 pm

» Var mısın yok musun?
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Cuma Eyl. 07, 2012 2:28 pm

» Bu filmi izledin mi?
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:45 am

» Elle France 2012
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:41 am

» Bir bahane bul üsttekini banla
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:39 am

» Üsttekini Işınla
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:01 am

» Zamanını En Güzel Kimle Geçirirsin?
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» E.S.N.Z.?
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» Yer misin yemez misin?
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:59 am

» Benden sonra kim yazar -2
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:58 am

» 2010'dan geri sayalım :) - 2
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:57 am

» ..........´yi Seviyorum!
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:56 am

» Şu Anda Kaçıncı Mesajınızı Yazıyorsunuz?
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Kahkaha Atmaca :D
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Şu An Ne Dinliyorsunuz .. ?
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:53 am

» Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:52 am

» Herkes Kendi Hakkında Bir Gerçek Sölesin
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» 1 Saat Sonra Ölecek Olsan Attaki Üyeye Ne Bırakırdın ?
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» En çok Hangi ülkeye gitmek isterdin
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» Şu Anda Mutlu Olmak İçin Neye İhtiyacın Var ?
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» 1,2,3 En Fazla Kaça Ulaşabiliriz - 2
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:48 am

» Hangisi? Soru- 21
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:43 am

» SWATH Türkiye DVD ve Blu-Ray Bilgileri
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:32 am

» Fan Yapımı Komik Robsten
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Çarş. Haz. 13, 2012 10:57 am

» Kristen Stewart Takes "Snow White" South Of The Border!
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 12, 2012 10:59 am

» “Snow White And The Huntsman”: Photocall In Madrid
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından Damla*Kris Paz Haz. 10, 2012 6:12 pm

» Charlize Theron and Kristen Stewart on Interview Magazine Cover
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Paz Haz. 10, 2012 12:38 pm

» Kristen Stewart's Epic Battle In New "Snow White And The Huntsman" Clip
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:59 am

» Kristen Stewart Premieres "Snow White And The Huntsman" In LA
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:56 am

» "Snow White And The Huntsman" World Premiere: Red Carpet Live Stream!
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:42 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Bring “Snow White" To Berlin
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:39 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Premiere "Snow White And The Huntsman"
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:36 am

» MTV Movie Awards 2012 Screencaps and Photos
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:51 pm

» Kristen Covers July 2012 Issue Of Vanity Fair
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:40 pm

» slm ben ebrar..
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:35 pm

» Kristen Stewart at "My Valentine" Video Premiere 13/04/12
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:16 pm

» Sitemiz tekrar aktif.
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 6:57 pm

» Rio dan yeni set fotoları
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından peri057 Perş. Ağus. 18, 2011 3:36 am

» Talor Lautner Gay :) Taklidi Yapıyor :)
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Çarş. Ağus. 03, 2011 2:19 am

» Robert Pattinson Debuts Hunky New Hairdo
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Çarş. Tem. 13, 2011 4:22 pm

» Kellan, Peter, Nikki & Elizabeth Baton Rouge'de Cocuk Klinigini Ziyaret etmis :)
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Salı Tem. 12, 2011 12:26 pm

» Kellan üstsüz tenis oynuyor :D
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Ptsi Tem. 11, 2011 9:31 pm

» Abduction Trailer Starring Taylor Lautner Official (HD)
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:29 pm

» Taylor Lautner Singing Miley Cyrus Song!
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:26 pm

» Robert Pattinson: Pie-In-The-Face Fun
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:22 pm

» Twilight's Taylor Lautner Rocks Out
Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Tem. 11, 2011 4:03 pm

Similar topics

Eclipse' in Yeni Yıldızları

2 posters
YazarMesaj
narhın
Zathura
Zathura
narhın

Eclipse' in Yeni Yıldızları Empty
MesajKonu: Eclipse' in Yeni Yıldızları   Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 4:42 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Aile Gibi Hissettiriyor

Twilight serisinin üçüncüsünde de kurt kabilesinin bir üyesi olarak karşımıza çıkacak olan 25 yaşındaki aktör Alex Meraz’a göre sete adımlarını atar atmaz karakterlerine bürünüyorlar. “Gerçekten de birbirimizin desteğine çok ihtiyaç duyuyoruz. Aile gibiyiz.” diyor aktör. Rol arkadaşları 30 yaşındaki Tinsel Korey, 35 yaşındaki Chaske Spencer ve 29 yaşındaki Julia Jones bu söze katılıyorlar. Jones “Çok fazla ortak noktamız olduğunu hissediyorum.” diyor ve devam ediyor. “Bu gerçekten çok farklı bir deneyim ve hepimiz aynı gemideyiz.”

O Bir Bakıcı

Spencer, Kabile lideri Sam rolüne seçilmeden öncesinde neredeyse tüm Quileute rolleri için elemelere katıldığını itiraf ediyor. “Kitaba baktım ve ne kadar büyük bir rol için seçildiğimi gördüm ve hemen rolü kabul ettim” diyor aktör. Sam’in nişanlısı Emiliy’i canlandıran Korey ise kurda dönüşemeyen rolüyle ilgili “o bir şekilde onlarla ilgilenen bir bakıcı gibi.” diyor ve kabilenin bir üyesi olmamasının eğlenceyi kaçırmasına sebep olmadığını söylüyor. “ Onlardan farklı olduğumu düşünmüyorum. Tüm kurt sahneleri ne de olsa bir efektten ibaret”

Bu Sensin. Bu Senin Rolün.

Yarı zamanlı modellik de yapan Columbia Üniversitesi mezunu Jones’un tek dişi kurt rolü Leah için mükemmel olduğunu düşünen sadece Eclipse’in kast yönetmenleri değil. “En yakın arkadaşlarımdan birisi filmin çıkışından önce kitapları okumuş ve bana bu kesinlikle sensin, bu rol senin olmalı demişti.” diye anlatıyor Jones. Twilight hakkında konuşurken dehşete kapıldığını itiraf eden Jones devam ediyor “Herkesin kafasında bu karakter için oluşturduğu bir görüntü var ve bu görüntüler farklı ve ben kesinlikle herkesin görüntüsüne uymayacağım. Ama umuyorum ki benim can verdiğim Leah herkesin gönlünde taht kurabilecek.”

Markette Alışverişleri Poşetliyordum

Oyunculuk Alex Meraz’ın ilk tutkusu değil. 18 yaşındayken evini terk edip sirke katılmak için Arizona’ya geliyor. “Ciddiyim.” diye ısrar ediyor. “Dansçıydım ve Cirque de Soleil’de yer almak için eğitim görmek istiyordum.” Ama her şey plana uygun şekilde gelişmiyor. “Şehirde fırtına gibi eseceğimi düşünerek San Francisco’ya taşındım. Ve sadece 2 hafta dayanabildim; ardından Whole Foods isimli markette alışverişleri poşetlemeye başladım.” Ne kadar şanslı ki bu sayede eski bir aktör olan ve kısa zamanda akıl hocası haline gelen kişiyle tanışarak The New World isimli filmde küçük bir rol elde ediyor. Şimdi ise Eclipse’de Taylor Lautner’in canlandırdığı Jacob’ın bir arkadaşı olan Paul’ü oynuyor. “New Moon’da beraber takıldık; spora ve yemeğe gittik beraber. Ama bu film çekilmeye başlandığında hepimiz bir mesaj aldık ve terk edilmiş restoranlarda buluşmamız gerekti. Evet biraz garipti ama yine de onunla gurur duyuyorum.”

Yeni Bir Amerikan Yerlisi

Spencer şakayla karışık “derili ve tüylü roller” dediği Amerikan yerlilerine ilişkin rolleri oynadığını söylüyor. “New Moon ile ilgili en güzel şey çağdaş bir sette olması.” diyor. Korey de katılıyor bu açıklamaya “İnsanların Amerikan yerlilerinin de ciddi bir değişim içerisinde olduğunu bilmeleri gerçekten çok önemli. Biz bir yerde yeni Amerikan yerlileriyiz.”

Twilight Bir Yıldız Makinası
4 aktör de Twilight serisinde yer almanın şimdiden kariyerlerini çok olumlu bir şekilde etkilediğini söylüyorlar. Alex Meraz yakın zamanda yazar Larry Clark’ın yeni filmi “Kids”te başrollerden birisini oynamak üzere seçildi; Julia Jones ise video oyunundan uyarlama “Jonah Hex”te rol alacak. “Twilight bir yıldız yaratıcı. Kesinlikle çok fazla kapıyı açıyor” diyor Spencer.
Jells.
Admin
Admin
Jells.

Eclipse' in Yeni Yıldızları Empty
MesajKonu: Geri: Eclipse' in Yeni Yıldızları   Eclipse' in Yeni Yıldızları Icon_minitimeCuma Haz. 04, 2010 4:44 pm

ay fotoğraf mikimmilll !! [Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
http://kristenstewartturkey.yetkinforum.com

Eclipse' in Yeni Yıldızları
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» yeni eclipse posteri
» eclipse'ten yeni foto
» eclipse yeni fotolar