Kristen Stewart Türkiye | fan forum . KS
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz Rob'un Focus Dergisi Röportajı 411595

Rob'un Focus Dergisi Röportajı 07251020~Rob'un Focus Dergisi Röportajı 07251059~Rob'un Focus Dergisi Röportajı Hgff
Sitemizi ziyarette bulunduğunuz için teşekkürler.
Forum içeriğinden yararlanmak için üye olmanızı dileriz Rob'un Focus Dergisi Röportajı 411595

Rob'un Focus Dergisi Röportajı 07251020~Rob'un Focus Dergisi Röportajı 07251059~Rob'un Focus Dergisi Röportajı Hgff
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kristen stewart Türkiye Fan Forum

AnasayfaKapıLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Kristen Stewart-tr Fan'a Hoşgeldiniz~
"Breaking Dawn" setinden gelen görüntüleri takip et.

En son konular
» YENİ ”On The Road” Still, Garrett
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:59 pm

» Twilight Çizimleri
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:55 pm

» Edward-Bella harika çizim <3
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:54 pm

» Taylor and Kristen Gif [Çok Ilgınç]
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:53 pm

» Eclipse Gif :D
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» edward bella komik çizim :D
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:52 pm

» Kristen kilo mu kaybetmiş ?
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:51 pm

» 06.05.11 MTV Movie Awards 2011 Red Carpet
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:47 pm

» Doğuştan shoplu bacaklar :))
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:45 pm

» Eski/Yeni ~ Kris-Rob
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından foreverstew Paz Mart 10, 2013 3:43 pm

» Var mısın yok musun?
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Cuma Eyl. 07, 2012 2:28 pm

» Bu filmi izledin mi?
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:45 am

» Elle France 2012
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:41 am

» Bir bahane bul üsttekini banla
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Çarş. Tem. 18, 2012 11:39 am

» Üsttekini Işınla
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:01 am

» Zamanını En Güzel Kimle Geçirirsin?
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» E.S.N.Z.?
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 11:00 am

» Yer misin yemez misin?
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:59 am

» Benden sonra kim yazar -2
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:58 am

» 2010'dan geri sayalım :) - 2
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:57 am

» ..........´yi Seviyorum!
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:56 am

» Şu Anda Kaçıncı Mesajınızı Yazıyorsunuz?
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Kahkaha Atmaca :D
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:55 am

» Şu An Ne Dinliyorsunuz .. ?
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:53 am

» Şuan Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle Yazın
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:52 am

» Herkes Kendi Hakkında Bir Gerçek Sölesin
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» 1 Saat Sonra Ölecek Olsan Attaki Üyeye Ne Bırakırdın ?
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:51 am

» En çok Hangi ülkeye gitmek isterdin
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» Şu Anda Mutlu Olmak İçin Neye İhtiyacın Var ?
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:49 am

» 1,2,3 En Fazla Kaça Ulaşabiliriz - 2
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:48 am

» Hangisi? Soru- 21
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:43 am

» SWATH Türkiye DVD ve Blu-Ray Bilgileri
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [K]ris-[B]use* Ptsi Tem. 16, 2012 10:32 am

» Fan Yapımı Komik Robsten
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Çarş. Haz. 13, 2012 10:57 am

» Kristen Stewart Takes "Snow White" South Of The Border!
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 12, 2012 10:59 am

» “Snow White And The Huntsman”: Photocall In Madrid
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından Damla*Kris Paz Haz. 10, 2012 6:12 pm

» Charlize Theron and Kristen Stewart on Interview Magazine Cover
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Paz Haz. 10, 2012 12:38 pm

» Kristen Stewart's Epic Battle In New "Snow White And The Huntsman" Clip
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:59 am

» Kristen Stewart Premieres "Snow White And The Huntsman" In LA
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:56 am

» "Snow White And The Huntsman" World Premiere: Red Carpet Live Stream!
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:42 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Bring “Snow White" To Berlin
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:39 am

» Kristen Stewart & Charlize Theron Premiere "Snow White And The Huntsman"
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Paz Haz. 10, 2012 11:36 am

» MTV Movie Awards 2012 Screencaps and Photos
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:51 pm

» Kristen Covers July 2012 Issue Of Vanity Fair
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Salı Haz. 05, 2012 1:40 pm

» slm ben ebrar..
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:35 pm

» Kristen Stewart at "My Valentine" Video Premiere 13/04/12
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 7:16 pm

» Sitemiz tekrar aktif.
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Mayıs 07, 2012 6:57 pm

» Rio dan yeni set fotoları
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından peri057 Perş. Ağus. 18, 2011 3:36 am

» Talor Lautner Gay :) Taklidi Yapıyor :)
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Çarş. Ağus. 03, 2011 2:19 am

» Robert Pattinson Debuts Hunky New Hairdo
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Çarş. Tem. 13, 2011 4:22 pm

» Kellan, Peter, Nikki & Elizabeth Baton Rouge'de Cocuk Klinigini Ziyaret etmis :)
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Salı Tem. 12, 2011 12:26 pm

» Kellan üstsüz tenis oynuyor :D
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [.Cassie J.] Ptsi Tem. 11, 2011 9:31 pm

» Abduction Trailer Starring Taylor Lautner Official (HD)
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:29 pm

» Taylor Lautner Singing Miley Cyrus Song!
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:26 pm

» Robert Pattinson: Pie-In-The-Face Fun
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından ~Whi$ne~ Ptsi Tem. 11, 2011 4:22 pm

» Twilight's Taylor Lautner Rocks Out
Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimetarafından [.Stewy.] Ptsi Tem. 11, 2011 4:03 pm

Similar topics

Rob'un Focus Dergisi Röportajı

YazarMesaj
narhın
Zathura
Zathura
narhın

Rob'un Focus Dergisi Röportajı Empty
MesajKonu: Rob'un Focus Dergisi Röportajı   Rob'un Focus Dergisi Röportajı Icon_minitimeÇarş. Mayıs 19, 2010 2:09 pm

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Utangaç bir kalp çarpıntısının açıklamaları: “Alacakaranlık”-Yıldızı Robert Pattinson ile şöhret ve etrafındaki çılgınlık ve yeni filmi “Beni Hatırla” üzerine…

Focus: Daha önce “Alacakaranlık” filmini izlemek istememiştin, bu durum halen geçerli mi?

Robert: Hayır, ailem Noel’de filmi bana izletti. Benim birkaç filmimi izledik. O zamana kadar filmlerimi izlemekten kaçmayı başarmıştım.

F: Ama neden?
R: Çünkü film çekildikten sonra herhangi bir şeyi değiştiremem. Performansımı geliştiremem ve herhangi bir şeyi geri alamam. Bu yüzden bir faydası yok, karşıt gibi. Kendini çok fazla eleştirme tehlikesi ile karşı karşıyasın. Veya oyunculuğunda çok fazla beğendiğin bir nokta buluyorsun ve bunu otomatik olarak bir sonraki filminde tekrarlamaya çalışıyorsun. Bu gerçekten yaratıcılığa zarar veren bir durum. Ben daha çok monitörde farklı çekimleri izlemeyi tercih ediyorum, bunun çok daha ilgi çekici olduğunu düşünüyorum.

F: Bir keresinde ekranda göründüğünde kendini bir dolandırıcı gibi hissettiğini söylemiştin… R: Aslında artık o kadar vahim durumda değilim…

F: Ama ayaklarının altında yatan binlerce kız var. Bu seni ikna etmiyor mu?
R: Hiç kendimden emin olmadım. Belki de bu benim en kötü özelliğim. Ama belki de en iyi özelliğim. Bir şekilde birileri benim hakkımda iyi birşeyler söylediğinde onlara inanmıyorum. Kafamın içindeki ses her zaman daha yüksek. Bu oldukça rahatsız edici olabiliyor.

F: “Alacakaranlık” çılgınlığının başlangıcında, aslında şöhretin yüzünden pek de rahatmış gibi görünmüyordun… R: Herşey çok hızlı gelişti. 2008 tamamen delilikti. Yılın başında, pek çok şey ters gitti. Vergi borcumla ilgili bir yazı aldım ve gerçekten oyunculukla ilgili herşeyi bırakmak istedim. Sonra “Alacakaranlık” geldi ve şöyle düşündüm: “Tamam, sadece bu küçük filmi yapacağım.” Ve sonra herşey bir anda değişti. O günü çok net hatırlıyorum. Premierden üç ay önceydi, bir dergi kapağında benim fotoğrafımı yayınladı ve ben birden ünlü oldum. Sabahleyin kimse bana ikinci kez bakmadan sokakta yürüyebiliyordum. Öğleden sonra herkes bana bakıyordu. Tüm bu olanların hızı inanılmazdı. Bunlara rağmen o yıla on üzerinden on veririm. Beni yeni bir fantastik varış noktasına götürecek bir trende gidiyormuş gibiydim…

F: …sonuçta gerçek yaşamda o kadar da fantastik bir yer olmadığı mı ortaya çıktı?
R: Geçtiğimiz yıl çok daha zordu. Halen şöhretin olumsuz taraflarını kabul etmeyi öğrenmeye ve paparazzi ve benzeri gibi yeni gerçeklere alışmaya çalışıyorum. Tüm bu çılgınlıktan gerçekten keyif aldığım, herşeyin yeni başladığı zamanlarda olduğu gibi olmasını diliyorum.

F: “Beni Hatırla”da oldukça hızlı bir şekilde büyümek zorunda kalan genç bir adamı canlandırdın. Burada senin kendi yaşantın ile herhangi bir benzerlik var mı?
R: Açıkçası, ben tam tersini düşünüyorum. Şu an iki yıl önceki halimden daha gençmişim gibi geliyor. Bu bir gerileme gibi. Belki de bu durum söz konusu zaman zarfında aynı şeyleri yapmış ve röportajlarda aynı şeyleri söylemiş olmam gerçeğine dayanıyor. Bu benim kişisel gelişimimi engelledi. ”Yeni Ay” filminin çekimleri sırasında rsmen üç ay boyunca otelimizde mahsur kaldık. Bu deneyimlerin insanın kişiliğinin üzerinde etkisi var.

F: Örneğin?
R: Şu an Declan Donnellan’ın yönetmenliğini yaptığı “Bel Ami”yi çekiyoruz. O genelde tiyatro oyunları yönetiyor ve bu yüzden benden tüm metinleri, tıpkı bir tiyatro oyuncusu gibi ezbere bilmemi bekliyor. Hiç şansı yok! Hafızamın ne kadar yavaş ve tozlanmış olduğunu farkettim. “Alacakaranlık” için her zaman etrafımızda herşeyle ilgilenecek insanlar var ve sana suflörlük yapabiliyorlar. Sette çok fazla okurum, ama kitabı kapattığım anda, en son cümleyi bile hatırlayamıyorum.

F: Bu “Alacakaranlık”-üçlemesi arasında pek çok başka film yapmanın bir nedeni mi? Kendine birşeyler kanıtlamaya mı çalışıyorsun?
R: Hmm, evet, belki. Bu benim için pek çok oyuncunun tam tersi bir durum. Onlar kendilerine bir başrol teklif edilene kadar 20 yıl boyunca pek çok yardımcı rolde oynuyorlar. Bunu hak ediyorlar, ve bu yüzden izleyici onları kolaylıkla kabul ediyor. Ben de bir yardımcı rolde oynamak isterdim, belki de hiç konuşması olmayan bir kapıcı rolü. Ama hiç kimse benim bunu yapmama izin vermiyor!

F: Yani bu yüzden mi “Beni Hatırla” gibi küçük filmlere bel bağlıyorsun?
R: Kesinlikle. Ve ayrıca tüm gelişme süreci tamamen farklı olduğu için. “Beni Hatırla”ya en başından itibaren dahil oldum, yani filmin tonu ve atmosferi kararlaştırıldığı zamanlarda vardım. Sadece karar verici küçük bir ekip vardı ve benimde rolümü ve karakterimi geliştirmek için yardımcı olmama imkan verildi. Bu gerçekten inanılmazdı.

F: Yani bu “Alacakaranlık”tan farklıydı?
R: Elbette, onun gibi büyük bir projede sete gidersin, ezberden metnini okursun ve hepsi budur. Çok sık senaryo okuyorum ve çok net bir şekilde – evet, işte elimizde saçma bir klişe var diyebiliyorum. Veya genç bir asinin hikayesi var diyorum. ”Beni Hatırla”daki karakterim Tyler bana benziyor, bu basma kalıp kişiliklerden çok daha gerçek. O boyanması gereken boş bir tuval gibi.

F: Yani sen kendini boş bir tuval gibi mi hissediyorsun?
R: Evet – bunu biraz önce gerçekten söyledim, değil mi? Bu dış görünüşün arkasında birşey yok, kesinlikle birşey yok.

F: Pek çok oyuncu sahnede kendilerinden çok fazla şey verdiğini, öyle ki eve döndüklerinde artık kim oldukları hakkında bir fikirleri olmadığını söylüyor.
R: Cidden, bu duyguyu anlayabiliyorum. Bugün yaptığım tüm röportajlardan gerçekten korkuyordum. Film çekimleri sırasında Tyler’i çelişkiler ile dolu ve pek çok iç çatısması olan bir karakter olarak nasıl göstermek istediğimi tam olarak biliyordum. Ama şu anda o sırada hissettiklerimle ilgili çok az şey hatırlayabiliyorum. Yalnız sizi temin ederim ki, hissettiğim duygular gerçekten güçlüydü!

F: Ailen tüm bu şöhret ile nasıl başa çıkıyor?
R: Hepimizin buna alışması gerekiyor. Özellikle ablalarım beni çok destekliyorlar. Londra’ya döndüğümden beri sürekli benim için alışveriş yapmak istiyorlar. Geçenlerde üşütmüştüm ve etrafımda pervane olup, bana çorba getirdiler. Onlar paparazziler tarafından saldırıya uğramadan kapı dışarı çıkabileceğime bile inanmıyorlar.

F: Bu doğru değil mi?
R: Aslında evet. “Beni Hatırla” çekimleri oldukça zordu. Biz New York’un ortasında film çekiyorduk ve sokakları kapatmamışlardı. Hergün sette en az 40 fotoğrafçı oluyordu. Dışarıda yapılan çekimlerin hepsinin üstüne seslendirme yapmak zorunda kaldık, çünkü sürekli fotoğraf makinelerinin sesi duyuluyordu. Tam bir kaostu. Hatta paparazzilerden biri yönetmen yardımcısının yüzüne vurdu.

F: Bazı fotoğraflarda gerçekten sinirli göründüğüne şaşmamak lazım…R: Filmde rol arkadaşım Emilie de Ravin ile merdivenlerde oturup konuştuğum çok ciddi bir sahne vardı. Ben üzgün görünmeye çalışırken, 30 tane adam bana bağırıyordu: “Hey Rob, Rob, buraya bak! Buraya dön, Rob!” Yönetmen benim berbat olan her sahnede daha da sinirlendiğimi farketti. Bana bu fotoğrafçılardan birinin suratına bir yumruk attığımı – ve ıskaladığımı hayal etmemi tavsiye etti. Bunun çok faydası oldu. Birden gerçekten üzüldüm.

Rob'un Focus Dergisi Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Rob 'un Premiere Dergisi Röportajı
» Robert Pattinson'ın Telepoche Dergisi ile Röportajı
» Robert Pattinson Japon Moviestar Dergisi Ropörtajı